L-V-L Beker Liga Cup

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Poule A

Rangschikking Poule A

Rang Teamnaam PT
  1ZWD La Folie (Liga Cup)18
  2FC Sparka (Liga Cup)12
  3RS Corsica B (Liga Cup)4
  4Forza Mikaza b (Liga Cup)1

Wedstrijden Poule A

Speeldag 1 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa111
20/11/21
13:00
ZWD La Folie (Liga Cup)
RS Corsica B (Liga Cup)
 
 
10 - 2 
LIGa112
20/11/21
14:30
FC Sparka (Liga Cup)
Forza Mikaza b (Liga Cup)
 
 
4 - 0 

Speeldag 2 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa121
18/12/21
15:30
RS Corsica B (Liga Cup)
FC Sparka (Liga Cup)
 
 
1 - 4 
LIGa122
18/12/21
13:00
Forza Mikaza b (Liga Cup)
ZWD La Folie (Liga Cup)
 
 
0 - 9 

Speeldag 3 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa131
08/01/22
13:00
ZWD La Folie (Liga Cup)
FC Sparka (Liga Cup)
 
 
9 - 1 
LIGa132
08/01/22
15:30
RS Corsica B (Liga Cup)
Forza Mikaza b (Liga Cup)
 
 
4 - 4 

Speeldag 4 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa211
26/02/22
15:30
RS Corsica B (Liga Cup)
ZWD La Folie (Liga Cup)
 
 
1 - 11 
LIGa212
26/02/22
13:00
Forza Mikaza b (Liga Cup)
FC Sparka (Liga Cup)
 
 
0 - 13 

Speeldag 5 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa221
05/03/22
14:30
FC Sparka (Liga Cup)
RS Corsica B (Liga Cup)
 
 
6 - 1 
LIGa222
05/03/22
13:00
ZWD La Folie (Liga Cup)
Forza Mikaza b (Liga Cup)
 
 
7 - 0 

Speeldag 6 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa231
16/04/22
14:30
FC Sparka (Liga Cup)
ZWD La Folie (Liga Cup)
 
 
2 - 5 
LIGa232
26/03/22
13:00
Forza Mikaza b (Liga Cup)
RS Corsica B (Liga Cup)
 
 
0 - 5 

Poule B

Rangschikking Poule B

Rang Teamnaam PT
  1FC Den Bolle b (Liga Cup)12
  2Halder United B (Liga Cup)3
  3Casual Un FC (Liga Cup)3
  4vrij (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule B

Speeldag 1 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb111
20/11/21
N.v.t.
vrij (Liga Cup)
Halder United B (Liga Cup)
 
 
  
LIGb112
20/11/21
15:00
Casual Un FC (Liga Cup)
FC Den Bolle b (Liga Cup)
 
 
0 - 10 

Speeldag 2 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb121
18/12/21
15:00
Casual Un FC (Liga Cup)
Halder United B (Liga Cup)
 
 
2 - 3 
LIGb122
18/12/21
N.v.t.
FC Den Bolle b (Liga Cup)
vrij (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb131
08/01/22
N.v.t.
Casual Un FC (Liga Cup)
vrij (Liga Cup)
 
 
  
LIGb132
08/01/22
13:30
Halder United B (Liga Cup)
FC Den Bolle b (Liga Cup)
Forfait 
 
0 - 5 

Speeldag 4 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb211
26/02/22
N.v.t.
Halder United B (Liga Cup)
vrij (Liga Cup)
 
 
  
LIGb212
26/02/22
13:00
FC Den Bolle b (Liga Cup)
Casual Un FC (Liga Cup)
 
 
5 - 1 

Speeldag 5 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb221
05/03/22
15:30
Halder United B (Liga Cup)
Casual Un FC (Liga Cup)
 
 
0 - 4 
LIGb222
05/03/22
N.v.t.
vrij (Liga Cup)
FC Den Bolle b (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb231
26/03/22
N.v.t.
vrij (Liga Cup)
Casual Un FC (Liga Cup)
 
 
  
LIGb232
26/03/22
13:00
FC Den Bolle b (Liga Cup)
Halder United B (Liga Cup)
 
 
3 - 2 

Poule C

Rangschikking Poule C

Rang Teamnaam PT
  1SV Gooreinde (Liga Cup)14
  2FC Tammy's (Liga Cup)13
  3FC Sportief C (Liga Cup)7
  4FC Club 2 (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule C

Speeldag 1 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc111
20/11/21
16:00
FC Sportief C (Liga Cup)
SV Gooreinde (Liga Cup)
 
 
1 - 3 
LIGc112
20/11/21
13:30
FC Club 2 (Liga Cup)
FC Tammy's (Liga Cup)
 
 
0 - 4 

Speeldag 2 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc121
18/12/21
14:00
SV Gooreinde (Liga Cup)
FC Club 2 (Liga Cup)
 
 
5 - 0 
LIGc122
18/12/21
15:00
FC Tammy's (Liga Cup)
FC Sportief C (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 

Speeldag 3 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc131
08/01/22
13:30
FC Club 2 (Liga Cup)
FC Sportief C (Liga Cup)
 
 
2 - 7 
LIGc132
09/04/22
14:00
SV Gooreinde (Liga Cup)
FC Tammy's (Liga Cup)
 
 
4 - 1 

Speeldag 4 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc211
26/02/22
14:00
SV Gooreinde (Liga Cup)
FC Sportief C (Liga Cup)
 
 
2 - 2 
LIGc212
26/02/22
15:00
FC Tammy's (Liga Cup)
FC Club 2 (Liga Cup)
 
 
3 - 1 

Speeldag 5 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc221
05/03/22
13:30
FC Club 2 (Liga Cup)
SV Gooreinde (Liga Cup)
 
 
0 - 15 
LIGc222
05/03/22
16:00
FC Sportief C (Liga Cup)
FC Tammy's (Liga Cup)
 
 
2 - 5 

Speeldag 6 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc231
26/03/22
15:00
FC Sportief C (Liga Cup)
FC Club 2 (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 
LIGc232
26/03/22
15:00
FC Tammy's (Liga Cup)
SV Gooreinde (Liga Cup)
 
 
1 - 1 

Poule D

Rangschikking Poule D

Rang Teamnaam PT
  1VK Klungel (Liga Cup)13
  2KFC Diamantschijf (Liga Cup)11
  3FC Sportief B (Liga Cup)7
  4FC Forza Mikaza (Liga Cup)3

Wedstrijden Poule D

Speeldag 1 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd111
20/11/21
12:30
FC Sportief B (Liga Cup)
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
 
 
2 - 2 
LIGd112
20/11/21
12:00
VK Klungel (Liga Cup)
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
 
 
2 - 3 

Speeldag 2 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd121
18/12/21
14:00
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
VK Klungel (Liga Cup)
 
 
2 - 2 
LIGd122
18/12/21
14:45
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
FC Sportief B (Liga Cup)
 
 
1 - 3 

Speeldag 3 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd131
08/01/22
14:30
VK Klungel (Liga Cup)
FC Sportief B (Liga Cup)
 
 
3 - 2 
LIGd132
08/01/22
14:00
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
 
 
3 - 0 

Speeldag 4 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd211
26/02/22
14:00
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
FC Sportief B (Liga Cup)
 
 
3 - 2 
LIGd212
26/02/22
15:00
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
VK Klungel (Liga Cup)
 
 
1 - 8 

Speeldag 5 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd221
05/03/22
14:30
VK Klungel (Liga Cup)
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
 
 
5 - 4 
LIGd222
05/03/22
12:30
FC Sportief B (Liga Cup)
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
 
 
5 - 0 

Speeldag 6 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd231
26/03/22
13:00
FC Sportief B (Liga Cup)
VK Klungel (Liga Cup)
 
 
1 - 3 
LIGd232
26/03/22
15:00
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
Forfait 
 
0 - 5 

Poule E

Rangschikking Poule E

Rang Teamnaam PT
  1FC United (Liga Cup)16
  2FC Fiat (Liga Cup)10
  3FC Heist Goor B (Liga Cup)6
  4Soccerboys (Liga Cup)3

Wedstrijden Poule E

Speeldag 1 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe111
20/11/21
14:30
FC United (Liga Cup)
Soccerboys (Liga Cup)
 
 
9 - 0 
LIGe112
02/04/22
14:00
FC Fiat (Liga Cup)
FC Heist Goor B (Liga Cup)
Forfait 
 
0 - 5 

Speeldag 2 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe121
18/12/21
15:00
Soccerboys (Liga Cup)
FC Fiat (Liga Cup)
 
 
0 - 8 
LIGe122
18/12/21
15:30
FC Heist Goor B (Liga Cup)
FC United (Liga Cup)
 
 
0 - 3 

Speeldag 3 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe131
08/01/22
14:00
FC Fiat (Liga Cup)
FC United (Liga Cup)
 
 
0 - 3 
LIGe132
08/01/22
15:00
Soccerboys (Liga Cup)
FC Heist Goor B (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 

Speeldag 4 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe211
26/02/22
15:00
Soccerboys (Liga Cup)
FC United (Liga Cup)
 
 
0 - 7 
LIGe212
26/02/22
15:30
FC Heist Goor B (Liga Cup)
FC Fiat (Liga Cup)
 
 
1 - 5 

Speeldag 5 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe221
05/03/22
14:00
FC Fiat (Liga Cup)
Soccerboys (Liga Cup)
 
 
5 - 0 
LIGe222
05/03/22
14:30
FC United (Liga Cup)
FC Heist Goor B (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 

Speeldag 6 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe231
26/03/22
14:30
FC United (Liga Cup)
FC Fiat (Liga Cup)
 
 
2 - 2 
LIGe232
26/03/22
15:30
FC Heist Goor B (Liga Cup)
Soccerboys (Liga Cup)
 
 
4 - 0 

Poule F

Rangschikking Poule F

Rang Teamnaam PT
  1Vfl Malines (Liga Cup)16
  2VK Albatros (Liga Cup)9
  3VK Heultje (Liga Cup)9
  4FC Lindau (Liga Cup)1

Wedstrijden Poule F

Speeldag 1 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf111
20/11/21
14:00
FC Lindau (Liga Cup)
Vfl Malines (Liga Cup)
 
 
2 - 2 
LIGf112
20/11/21
14:30
VK Heultje (Liga Cup)
VK Albatros (Liga Cup)
 
 
7 - 3 

Speeldag 2 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf121
18/12/21
15:00
Vfl Malines (Liga Cup)
VK Albatros (Liga Cup)
 
 
5 - 3 
LIGf122
18/12/21
14:30
VK Heultje (Liga Cup)
FC Lindau (Liga Cup)
 
 
2 - 1 

Speeldag 3 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf131
08/01/22
14:00
FC Lindau (Liga Cup)
VK Albatros (Liga Cup)
 
 
2 - 4 
LIGf132
08/01/22
15:00
Vfl Malines (Liga Cup)
VK Heultje (Liga Cup)
 
 
6 - 0 

Speeldag 4 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf211
26/02/22
15:00
Vfl Malines (Liga Cup)
FC Lindau (Liga Cup)
 
 
9 - 1 
LIGf212
26/02/22
14:30
VK Albatros (Liga Cup)
VK Heultje (Liga Cup)
 
 
5 - 1 

Speeldag 5 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf221
05/03/22
13:00
VK Albatros (Liga Cup)
Vfl Malines (Liga Cup)
 
 
1 - 3 
LIGf222
05/03/22
14:00
FC Lindau (Liga Cup)
VK Heultje (Liga Cup)
 
 
0 - 2 

Speeldag 6 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf231
26/03/22
14:30
VK Albatros (Liga Cup)
FC Lindau (Liga Cup)
 
 
5 - 3 
LIGf232
26/03/22
14:30
VK Heultje (Liga Cup)
Vfl Malines (Liga Cup)
Forfait 
 
0 - 5 

Poule G

Rangschikking Poule G

Rang Teamnaam PT
  1FC Valvecke B (Liga Cup)13
  2FC 't Hutteke (Liga Cup)10
  3Real Putte (Liga Cup)8
  4FC Heidester B (Liga Cup)3

Wedstrijden Poule G

Speeldag 1 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg111
20/11/21
14:00
FC Heidester B (Liga Cup)
Real Putte (Liga Cup)
 
 
6 - 0 
LIGg112
20/11/21
14:30
FC 't Hutteke (Liga Cup)
FC Valvecke B (Liga Cup)
 
 
3 - 2 

Speeldag 2 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg121
18/12/21
14:00
FC Heidester B (Liga Cup)
FC 't Hutteke (Liga Cup)
 
 
0 - 2 
LIGg122
18/12/21
13:00
FC Valvecke B (Liga Cup)
Real Putte (Liga Cup)
 
 
5 - 0 

Speeldag 3 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg131
08/01/22
14:30
Real Putte (Liga Cup)
FC 't Hutteke (Liga Cup)
 
 
2 - 2 
LIGg132
08/01/22
14:00
FC Heidester B (Liga Cup)
FC Valvecke B (Liga Cup)
 
 
1 - 2 

Speeldag 4 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg211
26/02/22
14:30
Real Putte (Liga Cup)
FC Heidester B (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 
LIGg212
26/02/22
13:00
FC Valvecke B (Liga Cup)
FC 't Hutteke (Liga Cup)
 
 
4 - 0 

Speeldag 5 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg221
05/03/22
14:30
FC 't Hutteke (Liga Cup)
FC Heidester B (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 
LIGg222
05/03/22
14:30
Real Putte (Liga Cup)
FC Valvecke B (Liga Cup)
 
 
2 - 2 

Speeldag 6 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg231
26/03/22
14:30
FC 't Hutteke (Liga Cup)
Real Putte (Liga Cup)
 
 
1 - 2 
LIGg232
26/03/22
13:00
FC Valvecke B (Liga Cup)
FC Heidester B (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 

Poule H

Rangschikking Poule H

Rang Teamnaam PT
  1SK Diamant B (Liga Cup)18
  2FC De Weerdt B (Liga Cup)10
  3SVVC Putte (Liga Cup)4
  4FC Fortuna (Liga Cup)3

Wedstrijden Poule H

Speeldag 1 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh111
20/11/21
14:30
SVVC Putte (Liga Cup)
SK Diamant B (Liga Cup)
 
 
1 - 4 
LIGh112
20/11/21
13:00
FC De Weerdt B (Liga Cup)
FC Fortuna (Liga Cup)
 
 
10 - 1 

Speeldag 2 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh121
18/12/21
13:00
SK Diamant B (Liga Cup)
FC Fortuna (Liga Cup)
 
 
5 - 1 
LIGh122
18/12/21
14:30
SVVC Putte (Liga Cup)
FC De Weerdt B (Liga Cup)
 
 
2 - 2 

Speeldag 3 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh131
08/01/22
15:00
FC Fortuna (Liga Cup)
SVVC Putte (Liga Cup)
 
 
1 - 3 
LIGh132
08/01/22
13:00
SK Diamant B (Liga Cup)
FC De Weerdt B (Liga Cup)
 
 
6 - 3 

Speeldag 4 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh211
26/02/22
13:00
SK Diamant B (Liga Cup)
SVVC Putte (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 
LIGh212
26/02/22
15:00
FC Fortuna (Liga Cup)
FC De Weerdt B (Liga Cup)
 
 
0 - 3 

Speeldag 5 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh221
05/03/22
15:00
FC Fortuna (Liga Cup)
SK Diamant B (Liga Cup)
 
 
0 - 2 
LIGh222
05/03/22
13:00
FC De Weerdt B (Liga Cup)
SVVC Putte (Liga Cup)
Forfait 
 
5 - 0 

Speeldag 6 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh231
26/03/22
14:30
SVVC Putte (Liga Cup)
FC Fortuna (Liga Cup)
Forfait 
 
0 - 5 
LIGh232
26/03/22
12:00
FC De Weerdt B (Liga Cup)
SK Diamant B (Liga Cup)
 
 
1 - 5 

Knock-out fase

Wedstrijden

1/4 Finale

Code Datum Uur Status Wedstrijd Uitslag
41 LIGA CUP 30/04/2022 15:00 ZWD La Folie (Liga Cup) - FC United (Liga Cup)0 - 3
42 LIGA CUP 30/04/2022 14:30 FC Den Bolle b (Liga Cup) - Vfl Malines (Liga Cup) 
43 LIGA CUP 30/04/2022 14:30 SV Gooreinde (Liga Cup) - FC Valvecke B (Liga Cup)1 - 1
44 LIGA CUP 30/04/2022 14:30 VK Klungel (Liga Cup) - SK Diamant B (Liga Cup)0 - 6

1/2 Finale

Code Datum Uur Status Wedstrijd Uitslag
21 LIGA CUP 07/05/2022 14:30 FC United - Vfl Malines1 - 3
22 LIGA CUP 07/05/2022 14:30 FC Valvecke B - SK Diamant B5 - 2

Finale

Code Datum Uur Status Wedstrijd Uitslag
11 LIGA CUP 21/05/2022 13:30 Vfl Malines - FC Valvecke B0 - 0
Top