L-V-L Beker Liga Cup

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Poule A

Rangschikking Poule A

Rang Teamnaam PT
  1FC Sparka (Liga Cup)0
  2Forza Mikaza b (Liga Cup)0
  3RS Corsica B (Liga Cup)0
  4ZWD La Folie (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule A

Speeldag 1 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa111
20/11/21
13:00
ZWD La Folie (Liga Cup)
RS Corsica B (Liga Cup)
 
 
  
LIGa112
20/11/21
14:30
FC Sparka (Liga Cup)
Forza Mikaza b (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 2 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa121
18/12/21
15:30
RS Corsica B (Liga Cup)
FC Sparka (Liga Cup)
 
 
  
LIGa122
18/12/21
13:00
Forza Mikaza b (Liga Cup)
ZWD La Folie (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa131
08/01/22
13:00
ZWD La Folie (Liga Cup)
FC Sparka (Liga Cup)
 
 
  
LIGa132
08/01/22
15:30
RS Corsica B (Liga Cup)
Forza Mikaza b (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 4 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa211
26/02/22
15:30
RS Corsica B (Liga Cup)
ZWD La Folie (Liga Cup)
 
 
  
LIGa212
26/02/22
13:00
Forza Mikaza b (Liga Cup)
FC Sparka (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 5 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa221
05/03/22
14:30
FC Sparka (Liga Cup)
RS Corsica B (Liga Cup)
 
 
  
LIGa222
05/03/22
13:00
ZWD La Folie (Liga Cup)
Forza Mikaza b (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule A

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGa231
26/03/22
14:30
FC Sparka (Liga Cup)
ZWD La Folie (Liga Cup)
 
 
  
LIGa232
26/03/22
13:00
Forza Mikaza b (Liga Cup)
RS Corsica B (Liga Cup)
 
 
  

Poule B

Rangschikking Poule B

Rang Teamnaam PT
  1Casual Un FC (Liga Cup)0
  2FC Den Bolle b (Liga Cup)0
  3FC Voet (Liga Cup)0
  4Halder United B (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule B

Speeldag 1 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb111
20/11/21
14:00
FC Voet (Liga Cup)
Halder United B (Liga Cup)
 
 
  
LIGb112
20/11/21
15:00
Casual Un FC (Liga Cup)
FC Den Bolle b (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 2 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb121
18/12/21
15:00
Casual Un FC (Liga Cup)
Halder United B (Liga Cup)
 
 
  
LIGb122
18/12/21
13:00
FC Den Bolle b (Liga Cup)
FC Voet (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb131
08/01/22
15:00
Casual Un FC (Liga Cup)
FC Voet (Liga Cup)
 
 
  
LIGb132
08/01/22
13:30
Halder United B (Liga Cup)
FC Den Bolle b (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 4 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb211
26/02/22
13:30
Halder United B (Liga Cup)
FC Voet (Liga Cup)
 
 
  
LIGb212
26/02/22
13:00
FC Den Bolle b (Liga Cup)
Casual Un FC (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 5 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb221
05/03/22
15:30
Halder United B (Liga Cup)
Casual Un FC (Liga Cup)
 
 
  
LIGb222
05/03/22
14:00
FC Voet (Liga Cup)
FC Den Bolle b (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule B

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGb231
26/03/22
14:00
FC Voet (Liga Cup)
Casual Un FC (Liga Cup)
 
 
  
LIGb232
26/03/22
13:00
FC Den Bolle b (Liga Cup)
Halder United B (Liga Cup)
 
 
  

Poule C

Rangschikking Poule C

Rang Teamnaam PT
  1FC Club 2 (Liga Cup)0
  2FC Sportief C (Liga Cup)0
  3Molenzonen Un (Liga Cup)0
  4SV Gooreinde (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule C

Speeldag 1 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc111
20/11/21
16:00
FC Sportief C (Liga Cup)
SV Gooreinde (Liga Cup)
 
 
  
LIGc112
20/11/21
13:30
FC Club 2 (Liga Cup)
Molenzonen Un (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 2 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc121
18/12/21
14:00
SV Gooreinde (Liga Cup)
FC Club 2 (Liga Cup)
 
 
  
LIGc122
18/12/21
15:00
Molenzonen Un (Liga Cup)
FC Sportief C (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc131
08/01/22
13:30
FC Club 2 (Liga Cup)
FC Sportief C (Liga Cup)
 
 
  
LIGc132
08/01/22
14:00
SV Gooreinde (Liga Cup)
Molenzonen Un (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 4 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc211
26/02/22
14:00
SV Gooreinde (Liga Cup)
FC Sportief C (Liga Cup)
 
 
  
LIGc212
26/02/22
15:00
Molenzonen Un (Liga Cup)
FC Club 2 (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 5 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc221
05/03/22
13:30
FC Club 2 (Liga Cup)
SV Gooreinde (Liga Cup)
 
 
  
LIGc222
05/03/22
16:00
FC Sportief C (Liga Cup)
Molenzonen Un (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule C

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGc231
26/03/22
15:00
FC Sportief C (Liga Cup)
FC Club 2 (Liga Cup)
 
 
  
LIGc232
26/03/22
15:00
Molenzonen Un (Liga Cup)
SV Gooreinde (Liga Cup)
 
 
  

Poule D

Rangschikking Poule D

Rang Teamnaam PT
  1FC Forza Mikaza (Liga Cup)0
  2FC Sportief B (Liga Cup)0
  3KFC Diamantschijf (Liga Cup)0
  4VK Klungel (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule D

Speeldag 1 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd111
20/11/21
12:30
FC Sportief B (Liga Cup)
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
 
 
  
LIGd112
20/11/21
14:30
VK Klungel (Liga Cup)
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 2 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd121
18/12/21
14:00
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
VK Klungel (Liga Cup)
 
 
  
LIGd122
18/12/21
15:00
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
FC Sportief B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd131
08/01/22
14:30
VK Klungel (Liga Cup)
FC Sportief B (Liga Cup)
 
 
  
LIGd132
08/01/22
14:00
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 4 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd211
26/02/22
14:00
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
FC Sportief B (Liga Cup)
 
 
  
LIGd212
26/02/22
15:00
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
VK Klungel (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 5 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd221
05/03/22
14:30
VK Klungel (Liga Cup)
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
 
 
  
LIGd222
05/03/22
12:30
FC Sportief B (Liga Cup)
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule D

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGd231
26/03/22
13:00
FC Sportief B (Liga Cup)
VK Klungel (Liga Cup)
 
 
  
LIGd232
26/03/22
15:00
FC Forza Mikaza (Liga Cup)
KFC Diamantschijf (Liga Cup)
 
 
  

Poule E

Rangschikking Poule E

Rang Teamnaam PT
  1FC Fiat (Liga Cup)0
  2FC Heist Goor B (Liga Cup)0
  3FC United (Liga Cup)0
  4Soccerboys (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule E

Speeldag 1 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe111
20/11/21
14:30
FC United (Liga Cup)
Soccerboys (Liga Cup)
 
 
  
LIGe112
20/11/21
14:00
FC Fiat (Liga Cup)
FC Heist Goor B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 2 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe121
18/12/21
15:00
Soccerboys (Liga Cup)
FC Fiat (Liga Cup)
 
 
  
LIGe122
18/12/21
15:30
FC Heist Goor B (Liga Cup)
FC United (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe131
08/01/22
14:00
FC Fiat (Liga Cup)
FC United (Liga Cup)
 
 
  
LIGe132
08/01/22
15:00
Soccerboys (Liga Cup)
FC Heist Goor B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 4 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe211
26/02/22
15:00
Soccerboys (Liga Cup)
FC United (Liga Cup)
 
 
  
LIGe212
26/02/22
15:30
FC Heist Goor B (Liga Cup)
FC Fiat (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 5 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe221
05/03/22
14:00
FC Fiat (Liga Cup)
Soccerboys (Liga Cup)
 
 
  
LIGe222
05/03/22
14:30
FC United (Liga Cup)
FC Heist Goor B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule E

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGe231
26/03/22
14:30
FC United (Liga Cup)
FC Fiat (Liga Cup)
 
 
  
LIGe232
26/03/22
15:30
FC Heist Goor B (Liga Cup)
Soccerboys (Liga Cup)
 
 
  

Poule F

Rangschikking Poule F

Rang Teamnaam PT
  1FC Lindau (Liga Cup)0
  2Vfl Malines (Liga Cup)0
  3VK Albatros (Liga Cup)0
  4VK Heultje (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule F

Speeldag 1 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf111
20/11/21
14:00
FC Lindau (Liga Cup)
Vfl Malines (Liga Cup)
 
 
  
LIGf112
20/11/21
14:30
VK Heultje (Liga Cup)
VK Albatros (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 2 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf121
18/12/21
15:00
Vfl Malines (Liga Cup)
VK Albatros (Liga Cup)
 
 
  
LIGf122
18/12/21
14:30
VK Heultje (Liga Cup)
FC Lindau (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf131
08/01/22
14:00
FC Lindau (Liga Cup)
VK Albatros (Liga Cup)
 
 
  
LIGf132
08/01/22
15:00
Vfl Malines (Liga Cup)
VK Heultje (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 4 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf211
26/02/22
15:00
Vfl Malines (Liga Cup)
FC Lindau (Liga Cup)
 
 
  
LIGf212
26/02/22
14:30
VK Albatros (Liga Cup)
VK Heultje (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 5 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf221
05/03/22
14:30
VK Albatros (Liga Cup)
Vfl Malines (Liga Cup)
 
 
  
LIGf222
05/03/22
14:00
FC Lindau (Liga Cup)
VK Heultje (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule F

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGf231
26/03/22
14:30
VK Albatros (Liga Cup)
FC Lindau (Liga Cup)
 
 
  
LIGf232
26/03/22
14:30
VK Heultje (Liga Cup)
Vfl Malines (Liga Cup)
 
 
  

Poule G

Rangschikking Poule G

Rang Teamnaam PT
  1FC 't Hutteke (Liga Cup)0
  2FC Heidester B (Liga Cup)0
  3FC Valvecke B (Liga Cup)0
  4Real Putte (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule G

Speeldag 1 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg111
20/11/21
14:00
FC Heidester B (Liga Cup)
Real Putte (Liga Cup)
 
 
  
LIGg112
20/11/21
14:30
FC 't Hutteke (Liga Cup)
FC Valvecke B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 2 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg121
18/12/21
14:00
FC Heidester B (Liga Cup)
FC 't Hutteke (Liga Cup)
 
 
  
LIGg122
18/12/21
13:00
FC Valvecke B (Liga Cup)
Real Putte (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg131
08/01/22
14:30
Real Putte (Liga Cup)
FC 't Hutteke (Liga Cup)
 
 
  
LIGg132
08/01/22
14:00
FC Heidester B (Liga Cup)
FC Valvecke B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 4 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg211
26/02/22
14:30
Real Putte (Liga Cup)
FC Heidester B (Liga Cup)
 
 
  
LIGg212
26/02/22
13:00
FC Valvecke B (Liga Cup)
FC 't Hutteke (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 5 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg221
05/03/22
14:30
FC 't Hutteke (Liga Cup)
FC Heidester B (Liga Cup)
 
 
  
LIGg222
05/03/22
14:30
Real Putte (Liga Cup)
FC Valvecke B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule G

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGg231
26/03/22
14:30
FC 't Hutteke (Liga Cup)
Real Putte (Liga Cup)
 
 
  
LIGg232
26/03/22
13:00
FC Valvecke B (Liga Cup)
FC Heidester B (Liga Cup)
 
 
  

Poule H

Rangschikking Poule H

Rang Teamnaam PT
  1FC De Weerdt B (Liga Cup)0
  2FC Fortuna (Liga Cup)0
  3SK Diamant B (Liga Cup)0
  4SVVC Putte (Liga Cup)0

Wedstrijden Poule H

Speeldag 1 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh111
20/11/21
14:30
SVVC Putte (Liga Cup)
SK Diamant B (Liga Cup)
 
 
  
LIGh112
20/11/21
13:00
FC De Weerdt B (Liga Cup)
FC Fortuna (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 2 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh121
18/12/21
13:00
SK Diamant B (Liga Cup)
FC Fortuna (Liga Cup)
 
 
  
LIGh122
18/12/21
14:30
SVVC Putte (Liga Cup)
FC De Weerdt B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 3 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh131
08/01/22
15:00
FC Fortuna (Liga Cup)
SVVC Putte (Liga Cup)
 
 
  
LIGh132
08/01/22
13:00
SK Diamant B (Liga Cup)
FC De Weerdt B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 4 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh211
26/02/22
13:00
SK Diamant B (Liga Cup)
SVVC Putte (Liga Cup)
 
 
  
LIGh212
26/02/22
15:00
FC Fortuna (Liga Cup)
FC De Weerdt B (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 5 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh221
05/03/22
15:00
FC Fortuna (Liga Cup)
SK Diamant B (Liga Cup)
 
 
  
LIGh222
05/03/22
13:00
FC De Weerdt B (Liga Cup)
SVVC Putte (Liga Cup)
 
 
  

Speeldag 6 Poule H

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
LIGh231
26/03/22
14:30
SVVC Putte (Liga Cup)
FC Fortuna (Liga Cup)
 
 
  
LIGh232
26/03/22
13:00
FC De Weerdt B (Liga Cup)
SK Diamant B (Liga Cup)
 
 
  

Knock-out fase

Wedstrijden

Er werden geen wedstrijden gepland voor deze fase

Top