L-V-L Competitie 1ste afdeling

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Rangschikking

Rang Teamnaam PT
  1BL BBG0
  2De Keyzer United0
  3FC De Dreef0
  4FC De Nieuwe Kroon0
  5FC De Weerdt0
  6FC Flamingo0
  7FC Heidester0
  8FC Martinus0
  9FC Valvecke0
10FC Varenwinkel0
11Real Sas0
12SK De Rotonde0
13SK Diamant0
14VK Den Bierpot0

Wedstrijden

Speeldag 1

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a021
07/09/19
14:30
FC Flamingo
FC Varenwinkel
 
 
  
1a022
07/09/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC Valvecke
 
 
  
1a023
07/09/19
14:00
SK De Rotonde
Real Sas
 
 
  
1a024
07/09/19
15:30
FC Heidester
BL BBG
 
 
  
1a025
07/09/19
15:30
SK Diamant
FC Martinus
 
 
  
1a026
07/09/19
15:00
FC De Weerdt
De Keyzer United
 
 
  
1a027
07/09/19
14:30
VK Den Bierpot
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 2

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a031
14/09/19
14:30
FC Varenwinkel
FC Valvecke
 
 
  
1a032
14/09/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
SK De Rotonde
 
 
  
1a033
14/09/19
14:30
Real Sas
FC Heidester
 
 
  
1a034
14/09/19
14:30
BL BBG
SK Diamant
 
 
  
1a035
14/09/19
14:00
FC Martinus
FC De Weerdt
 
 
  
1a036
14/09/19
14:30
De Keyzer United
VK Den Bierpot
 
 
  
1a037
14/09/19
14:30
FC De Dreef
FC Flamingo
 
 
  

Speeldag 3

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a041
21/09/19
15:30
FC Valvecke
FC Flamingo
 
 
  
1a042
21/09/19
14:00
SK De Rotonde
FC Varenwinkel
 
 
  
1a043
21/09/19
15:30
FC Heidester
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a044
21/09/19
15:30
SK Diamant
Real Sas
 
 
  
1a045
21/09/19
15:00
FC De Weerdt
BL BBG
 
 
  
1a046
21/09/19
14:30
VK Den Bierpot
FC Martinus
 
 
  
1a047
21/09/19
14:30
De Keyzer United
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 4

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a051
28/09/19
14:30
FC Flamingo
SK De Rotonde
 
 
  
1a052
28/09/19
14:30
FC Varenwinkel
FC Heidester
 
 
  
1a053
28/09/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
SK Diamant
 
 
  
1a054
28/09/19
14:30
Real Sas
FC De Weerdt
 
 
  
1a055
28/09/19
14:30
BL BBG
VK Den Bierpot
 
 
  
1a056
28/09/19
14:00
FC Martinus
De Keyzer United
 
 
  
1a057
28/09/19
14:30
FC De Dreef
FC Valvecke
 
 
  

Speeldag 5

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a061
05/10/19
14:00
SK De Rotonde
FC Valvecke
 
 
  
1a062
05/10/19
15:30
FC Heidester
FC Flamingo
 
 
  
1a063
05/10/19
15:30
SK Diamant
FC Varenwinkel
 
 
  
1a064
05/10/19
15:00
FC De Weerdt
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a065
05/10/19
14:30
VK Den Bierpot
Real Sas
 
 
  
1a066
05/10/19
14:30
De Keyzer United
BL BBG
 
 
  
1a067
05/10/19
14:00
FC Martinus
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 6

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a071
12/10/19
15:30
FC Valvecke
FC Heidester
 
 
  
1a072
12/10/19
14:30
FC Flamingo
SK Diamant
 
 
  
1a073
12/10/19
14:30
FC Varenwinkel
FC De Weerdt
 
 
  
1a074
12/10/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
VK Den Bierpot
 
 
  
1a075
12/10/19
14:30
Real Sas
De Keyzer United
 
 
  
1a076
12/10/19
14:30
BL BBG
FC Martinus
 
 
  
1a077
12/10/19
14:30
FC De Dreef
SK De Rotonde
 
 
  

Speeldag 7

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a081
19/10/19
15:30
FC Heidester
SK De Rotonde
 
 
  
1a082
19/10/19
15:30
SK Diamant
FC Valvecke
 
 
  
1a083
19/10/19
15:00
FC De Weerdt
FC Flamingo
 
 
  
1a084
19/10/19
14:30
VK Den Bierpot
FC Varenwinkel
 
 
  
1a085
19/10/19
14:30
De Keyzer United
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a086
19/10/19
14:00
FC Martinus
Real Sas
 
 
  
1a087
19/10/19
14:30
BL BBG
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 8

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a091
26/10/19
14:00
SK De Rotonde
SK Diamant
 
 
  
1a092
26/10/19
15:30
FC Valvecke
FC De Weerdt
 
 
  
1a093
26/10/19
14:30
FC Flamingo
VK Den Bierpot
 
 
  
1a094
26/10/19
14:30
FC Varenwinkel
De Keyzer United
 
 
  
1a095
26/10/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC Martinus
 
 
  
1a096
26/10/19
14:30
Real Sas
BL BBG
 
 
  
1a097
26/10/19
14:30
FC De Dreef
FC Heidester
 
 
  

Speeldag 9

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a101
02/11/19
14:45
SK Diamant
FC Heidester
 
 
  
1a102
02/11/19
14:45
FC De Weerdt
SK De Rotonde
 
 
  
1a103
02/11/19
14:30
VK Den Bierpot
FC Valvecke
 
 
  
1a104
02/11/19
14:30
De Keyzer United
FC Flamingo
 
 
  
1a105
02/11/19
14:00
FC Martinus
FC Varenwinkel
 
 
  
1a106
02/11/19
14:30
BL BBG
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a107
02/11/19
14:30
Real Sas
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 10

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a111
09/11/19
14:45
FC Heidester
FC De Weerdt
 
 
  
1a112
09/11/19
14:00
SK De Rotonde
VK Den Bierpot
 
 
  
1a113
09/11/19
14:45
FC Valvecke
De Keyzer United
 
 
  
1a114
09/11/19
14:30
FC Flamingo
FC Martinus
 
 
  
1a115
09/11/19
14:30
FC Varenwinkel
BL BBG
 
 
  
1a116
09/11/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
Real Sas
 
 
  
1a117
09/11/19
14:30
FC De Dreef
SK Diamant
 
 
  

Speeldag 11

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a121
16/11/19
14:45
FC De Weerdt
SK Diamant
 
 
  
1a122
16/11/19
14:30
VK Den Bierpot
FC Heidester
 
 
  
1a123
16/11/19
14:30
De Keyzer United
SK De Rotonde
 
 
  
1a124
16/11/19
14:00
FC Martinus
FC Valvecke
 
 
  
1a125
16/11/19
14:30
BL BBG
FC Flamingo
 
 
  
1a126
16/11/19
14:30
Real Sas
FC Varenwinkel
 
 
  
1a127
16/11/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 12

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a131
23/11/19
14:45
SK Diamant
VK Den Bierpot
 
 
  
1a132
23/11/19
14:45
FC Heidester
De Keyzer United
 
 
  
1a133
23/11/19
14:00
SK De Rotonde
FC Martinus
 
 
  
1a134
23/11/19
14:30
BL BBG
FC Valvecke
 
 
  
1a135
23/11/19
14:30
FC Flamingo
Real Sas
 
 
  
1a136
23/11/19
14:30
FC Varenwinkel
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a137
23/11/19
14:45
FC De Dreef
FC De Weerdt
 
 
  

Speeldag 13

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a141
30/11/19
14:30
VK Den Bierpot
FC De Weerdt
 
 
  
1a142
30/11/19
14:30
De Keyzer United
SK Diamant
 
 
  
1a143
30/11/19
14:00
FC Martinus
FC Heidester
 
 
  
1a144
30/11/19
14:30
BL BBG
SK De Rotonde
 
 
  
1a145
30/11/19
14:30
Real Sas
FC Valvecke
 
 
  
1a146
30/11/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC Flamingo
 
 
  
1a147
30/11/19
14:30
FC Varenwinkel
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 14

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a221
21/12/19
14:30
FC Varenwinkel
FC Flamingo
 
 
  
1a222
21/12/19
14:45
FC Valvecke
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a223
21/12/19
14:30
Real Sas
SK De Rotonde
 
 
  
1a224
21/12/19
14:30
BL BBG
FC Heidester
 
 
  
1a225
21/12/19
14:00
FC Martinus
SK Diamant
 
 
  
1a226
21/12/19
14:30
De Keyzer United
FC De Weerdt
 
 
  
1a227
21/12/19
14:30
FC De Dreef
VK Den Bierpot
 
 
  

Speeldag 15

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a231
11/01/20
14:45
FC Valvecke
FC Varenwinkel
 
 
  
1a232
11/01/20
14:00
SK De Rotonde
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a233
11/01/20
14:45
FC Heidester
Real Sas
 
 
  
1a234
11/01/20
14:45
SK Diamant
BL BBG
 
 
  
1a235
11/01/20
14:45
FC De Weerdt
FC Martinus
 
 
  
1a236
11/01/20
14:30
VK Den Bierpot
De Keyzer United
 
 
  
1a237
11/01/20
14:30
FC Flamingo
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 16

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a241
18/01/20
14:30
FC Flamingo
FC Valvecke
 
 
  
1a242
18/01/20
14:30
FC Varenwinkel
SK De Rotonde
 
 
  
1a243
18/01/20
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC Heidester
 
 
  
1a244
18/01/20
14:30
Real Sas
SK Diamant
 
 
  
1a245
18/01/20
14:30
BL BBG
FC De Weerdt
 
 
  
1a246
18/01/20
14:00
FC Martinus
VK Den Bierpot
 
 
  
1a247
18/01/20
14:30
FC De Dreef
De Keyzer United
 
 
  

Speeldag 17

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a251
25/01/20
14:00
SK De Rotonde
FC Flamingo
 
 
  
1a252
25/01/20
14:45
FC Heidester
FC Varenwinkel
 
 
  
1a253
25/01/20
14:45
SK Diamant
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a254
25/01/20
14:45
FC De Weerdt
Real Sas
 
 
  
1a255
25/01/20
14:30
VK Den Bierpot
BL BBG
 
 
  
1a256
25/01/20
14:30
De Keyzer United
FC Martinus
 
 
  
1a257
25/01/20
14:45
FC Valvecke
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 18

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a261
01/02/20
14:45
FC Valvecke
SK De Rotonde
 
 
  
1a262
01/02/20
14:30
FC Flamingo
FC Heidester
 
 
  
1a263
01/02/20
14:30
FC Varenwinkel
SK Diamant
 
 
  
1a264
01/02/20
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC De Weerdt
 
 
  
1a265
01/02/20
14:30
Real Sas
VK Den Bierpot
 
 
  
1a266
01/02/20
14:30
BL BBG
De Keyzer United
 
 
  
1a267
01/02/20
14:30
FC De Dreef
FC Martinus
 
 
  

Speeldag 19

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a271
08/02/20
14:45
FC Heidester
FC Valvecke
 
 
  
1a272
08/02/20
14:45
SK Diamant
FC Flamingo
 
 
  
1a273
08/02/20
14:45
FC De Weerdt
FC Varenwinkel
 
 
  
1a274
08/02/20
14:30
VK Den Bierpot
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a275
08/02/20
14:30
De Keyzer United
Real Sas
 
 
  
1a276
08/02/20
14:00
FC Martinus
BL BBG
 
 
  
1a277
08/02/20
14:00
SK De Rotonde
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 20

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a281
15/02/20
14:00
SK De Rotonde
FC Heidester
 
 
  
1a282
15/02/20
14:45
FC Valvecke
SK Diamant
 
 
  
1a283
15/02/20
14:30
FC Flamingo
FC De Weerdt
 
 
  
1a284
15/02/20
14:30
FC Varenwinkel
VK Den Bierpot
 
 
  
1a285
15/02/20
14:30
FC De Nieuwe Kroon
De Keyzer United
 
 
  
1a286
15/02/20
14:30
Real Sas
FC Martinus
 
 
  
1a287
15/02/20
14:30
FC De Dreef
BL BBG
 
 
  

Speeldag 21

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a291
07/03/20
14:45
SK Diamant
SK De Rotonde
 
 
  
1a292
07/03/20
14:45
FC De Weerdt
FC Valvecke
 
 
  
1a293
07/03/20
14:30
VK Den Bierpot
FC Flamingo
 
 
  
1a294
07/03/20
14:30
De Keyzer United
FC Varenwinkel
 
 
  
1a295
07/03/20
14:00
FC Martinus
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a296
07/03/20
14:30
BL BBG
Real Sas
 
 
  
1a297
07/03/20
14:45
FC Heidester
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 22

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a301
14/03/20
14:45
FC Heidester
SK Diamant
 
 
  
1a302
14/03/20
14:00
SK De Rotonde
FC De Weerdt
 
 
  
1a303
29/02/20
14:45
FC Valvecke
VK Den Bierpot
 
 
  
1a304
14/03/20
14:30
FC Flamingo
De Keyzer United
 
 
  
1a305
14/03/20
14:30
FC Varenwinkel
FC Martinus
 
 
  
1a306
14/03/20
14:30
FC De Nieuwe Kroon
BL BBG
 
 
  
1a307
14/03/20
14:30
FC De Dreef
Real Sas
 
 
  

Speeldag 23

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a311
21/03/20
14:45
FC De Weerdt
FC Heidester
 
 
  
1a312
21/03/20
14:30
VK Den Bierpot
SK De Rotonde
 
 
  
1a313
21/03/20
14:30
De Keyzer United
FC Valvecke
 
 
  
1a314
21/03/20
14:00
FC Martinus
FC Flamingo
 
 
  
1a315
21/03/20
14:30
BL BBG
FC Varenwinkel
 
 
  
1a316
21/03/20
14:30
Real Sas
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a317
21/03/20
14:45
SK Diamant
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 24

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a321
28/03/20
15:30
SK Diamant
FC De Weerdt
 
 
  
1a322
28/03/20
14:00
FC Heidester
VK Den Bierpot
 
 
  
1a323
28/03/20
14:00
SK De Rotonde
De Keyzer United
 
 
  
1a324
28/03/20
15:30
FC Valvecke
FC Martinus
 
 
  
1a325
28/03/20
14:30
FC Flamingo
BL BBG
 
 
  
1a326
28/03/20
14:30
FC Varenwinkel
Real Sas
 
 
  
1a327
28/03/20
14:30
FC De Dreef
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 25

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a331
14/12/19
14:30
VK Den Bierpot
SK Diamant
 
 
  
1a332
18/04/20
14:30
De Keyzer United
FC Heidester
 
 
  
1a333
18/04/20
14:00
FC Martinus
SK De Rotonde
 
 
  
1a334
18/04/20
15:30
FC Valvecke
BL BBG
 
 
  
1a335
18/04/20
14:30
Real Sas
FC Flamingo
 
 
  
1a336
18/04/20
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC Varenwinkel
 
 
  
1a337
18/04/20
15:00
FC De Weerdt
FC De Dreef
 
 
  

Speeldag 26

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
1a341
25/04/20
15:00
FC De Weerdt
VK Den Bierpot
 
 
  
1a342
25/04/20
15:30
SK Diamant
De Keyzer United
 
 
  
1a343
25/04/20
14:00
FC Heidester
FC Martinus
 
 
  
1a344
25/04/20
14:00
SK De Rotonde
BL BBG
 
 
  
1a345
25/04/20
15:30
FC Valvecke
Real Sas
 
 
  
1a346
25/04/20
14:30
FC Flamingo
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
1a347
25/04/20
14:30
FC De Dreef
FC Varenwinkel
 
 
  
Top