L-V-L Competitie 2de afdeling

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Rangschikking

Rang Teamnaam PT
  1FC De Nieuwe Kroon9
  2BL BBG7
  3CP Bananas7
  4SVVC Putte7
  5VK Heultje7
  6Halder United5
  7SK Heffers5
  8KFC Vera Boys5
  9Team Aasem4
10FC Fiat3
11Lazio Coma1
12Vrij 2de afdeling0
13FC 't Gewat0
14KV Mikaza0

Wedstrijden

Speeldag 1

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a011
01/09/18
14:00
Halder United
BL BBG
 
 
3 - 3 
2a012
01/09/18
14:30
SK Heffers
Team Aasem
 
 
1 - 1 
2a013
01/09/18
15:30
KFC Vera Boys
Lazio Coma
 
 
1 - 1 
2a014
01/09/18
14:30
SVVC Putte
FC Fiat
 
 
3 - 2 
2a015
01/09/18
14:00
CP Bananas
VK Heultje
 
 
1 - 1 
2a016
01/09/18
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
FC 't Gewat
Vrij 
 
  
2a017
01/09/18
14:30
FC De Nieuwe Kroon
KV Mikaza
 
 
8 - 0 

Speeldag 2

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a021
27/10/18
14:13
FC 't Gewat
KV Mikaza
Uitstel 
 
  
2a022
08/09/18
N.v.t.
VK Heultje
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a023
08/09/18
14:00
FC Fiat
CP Bananas
 
 
0 - 1 
2a024
08/09/18
14:30
Lazio Coma
SVVC Putte
 
 
0 - 2 
2a025
08/09/18
14:30
SK Heffers
KFC Vera Boys
 
 
2 - 3 
2a026
08/09/18
14:30
BL BBG
Team Aasem
 
 
4 - 1 
2a027
08/09/18
14:00
Halder United
FC De Nieuwe Kroon
 
 
8 - 1 

Speeldag 3

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a031
15/09/18
14:30
KV Mikaza
VK Heultje
 
 
1 - 3 
2a032
15/09/18
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
FC Fiat
Vrij 
 
  
2a033
15/09/18
14:30
CP Bananas
Lazio Coma
 
 
3 - 0 
2a034
15/09/18
14:30
SVVC Putte
SK Heffers
 
 
1 - 1 
2a035
15/09/18
15:30
KFC Vera Boys
BL BBG
 
 
0 - 4 
2a036
15/09/18
14:30
Team Aasem
Halder United
 
 
2 - 0 
2a037
15/09/18
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC 't Gewat
 
 
4 - 2 

Speeldag 4

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a041
22/09/18
16:00
VK Heultje
FC 't Gewat
 
 
1 - 0 
2a042
22/09/18
14:00
FC Fiat
KV Mikaza
 
 
2 - 1 
2a043
22/09/18
N.v.t.
Lazio Coma
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a044
22/09/18
14:30
SK Heffers
CP Bananas
 
 
4 - 3 
2a045
03/11/18
14:30
BL BBG
SVVC Putte
Uitstel 
 
  
2a046
22/09/18
14:00
Halder United
KFC Vera Boys
 
 
1 - 1 
2a047
22/09/18
14:30
Team Aasem
FC De Nieuwe Kroon
 
 
2 - 4 

Speeldag 5

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a051
29/09/18
14:30
FC 't Gewat
FC Fiat
 
Dams Remi  
  
2a052
03/11/18
14:30
KV Mikaza
Lazio Coma
Uitstel 
 
  
2a053
29/09/18
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
SK Heffers
Vrij 
 
  
2a054
29/09/18
14:30
CP Bananas
BL BBG
 
Van Beersel Isidoor  
  
2a055
29/09/18
14:30
SVVC Putte
Halder United
 
Maes Herman  
  
2a056
29/09/18
15:30
KFC Vera Boys
Team Aasem
 
Nog te bepalen 
  
2a057
29/09/18
14:30
FC De Nieuwe Kroon
VK Heultje
 
Wouters Jozef  
  

Speeldag 6

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a061
06/10/18
14:00
FC Fiat
VK Heultje
 
Nog te bepalen 
  
2a062
06/10/18
14:30
Lazio Coma
FC 't Gewat
 
Nog te bepalen 
  
2a063
06/10/18
14:30
SK Heffers
KV Mikaza
 
Nog te bepalen 
  
2a064
06/10/18
N.v.t.
BL BBG
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a065
06/10/18
14:00
Halder United
CP Bananas
 
Nog te bepalen 
  
2a066
06/10/18
14:30
Team Aasem
SVVC Putte
 
Nog te bepalen 
  
2a067
06/10/18
15:30
KFC Vera Boys
FC De Nieuwe Kroon
 
Nog te bepalen 
  

Speeldag 7

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a071
13/10/18
16:00
VK Heultje
Lazio Coma
 
 
  
2a072
13/10/18
14:30
FC 't Gewat
SK Heffers
 
 
  
2a073
13/10/18
17:00
KV Mikaza
BL BBG
 
 
  
2a074
13/10/18
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
Halder United
Vrij 
 
  
2a075
13/10/18
14:30
CP Bananas
Team Aasem
 
 
  
2a076
13/10/18
14:30
SVVC Putte
KFC Vera Boys
 
 
  
2a077
13/10/18
14:30
FC De Nieuwe Kroon
FC Fiat
 
 
  

Speeldag 8

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a081
20/10/18
14:30
Lazio Coma
FC Fiat
 
 
  
2a082
20/10/18
14:30
SK Heffers
VK Heultje
 
 
  
2a083
20/10/18
14:30
BL BBG
FC 't Gewat
 
 
  
2a084
20/10/18
14:00
Halder United
KV Mikaza
 
 
  
2a085
20/10/18
N.v.t.
Team Aasem
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a086
20/10/18
15:30
KFC Vera Boys
CP Bananas
 
 
  
2a087
20/10/18
14:30
SVVC Putte
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 9

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a091
10/11/18
14:00
FC Fiat
SK Heffers
 
 
  
2a092
10/11/18
14:45
VK Heultje
BL BBG
 
 
  
2a093
10/11/18
14:30
FC 't Gewat
Halder United
 
 
  
2a094
10/11/18
14:30
KV Mikaza
Team Aasem
 
 
  
2a095
10/11/18
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
KFC Vera Boys
Vrij 
 
  
2a096
10/11/18
14:30
CP Bananas
SVVC Putte
 
 
  
2a097
10/11/18
14:30
FC De Nieuwe Kroon
Lazio Coma
 
 
  

Speeldag 10

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a101
17/11/18
14:30
SK Heffers
Lazio Coma
 
 
  
2a102
17/11/18
14:30
BL BBG
FC Fiat
 
 
  
2a103
17/11/18
14:00
Halder United
VK Heultje
 
 
  
2a104
17/11/18
14:30
Team Aasem
FC 't Gewat
 
 
  
2a105
17/11/18
14:45
KFC Vera Boys
KV Mikaza
 
 
  
2a106
17/11/18
N.v.t.
SVVC Putte
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a107
17/11/18
14:30
CP Bananas
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 11

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a111
24/11/18
14:30
Lazio Coma
BL BBG
 
 
  
2a112
24/11/18
14:00
FC Fiat
Halder United
 
 
  
2a113
24/11/18
14:45
VK Heultje
Team Aasem
 
 
  
2a114
24/11/18
14:30
FC 't Gewat
KFC Vera Boys
 
 
  
2a115
24/11/18
14:30
KV Mikaza
SVVC Putte
 
 
  
2a116
24/11/18
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
CP Bananas
Vrij 
 
  
2a117
24/11/18
14:30
FC De Nieuwe Kroon
SK Heffers
 
 
  

Speeldag 12

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a121
01/12/18
14:30
BL BBG
SK Heffers
 
 
  
2a122
01/12/18
14:00
Halder United
Lazio Coma
 
 
  
2a123
01/12/18
14:30
Team Aasem
FC Fiat
 
 
  
2a124
01/12/18
14:45
KFC Vera Boys
VK Heultje
 
 
  
2a125
01/12/18
14:30
SVVC Putte
FC 't Gewat
 
 
  
2a126
01/12/18
14:30
CP Bananas
KV Mikaza
 
 
  
2a127
01/12/18
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
FC De Nieuwe Kroon
Vrij 
 
  

Speeldag 13

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a131
08/12/18
14:30
SK Heffers
Halder United
 
 
  
2a132
08/12/18
14:30
Lazio Coma
Team Aasem
 
 
  
2a133
03/11/18
14:00
FC Fiat
KFC Vera Boys
Uitstel 
 
  
2a134
08/12/18
14:45
VK Heultje
SVVC Putte
 
 
  
2a135
08/12/18
14:30
FC 't Gewat
CP Bananas
 
 
  
2a136
08/12/18
N.v.t.
KV Mikaza
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a137
08/12/18
14:30
FC De Nieuwe Kroon
BL BBG
 
 
  

Speeldag 14

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a211
15/12/18
14:30
BL BBG
Halder United
 
 
  
2a212
15/12/18
14:30
Team Aasem
SK Heffers
 
 
  
2a213
15/12/18
14:30
Lazio Coma
KFC Vera Boys
 
 
  
2a214
15/12/18
14:00
FC Fiat
SVVC Putte
 
 
  
2a215
03/11/18
14:45
VK Heultje
CP Bananas
Uitstel 
 
  
2a216
15/12/18
N.v.t.
FC 't Gewat
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a217
15/12/18
14:30
KV Mikaza
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 15

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a221
22/12/18
14:30
KV Mikaza
FC 't Gewat
 
 
  
2a222
22/12/18
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
VK Heultje
Vrij 
 
  
2a223
22/12/18
14:30
CP Bananas
FC Fiat
 
 
  
2a224
22/12/18
14:30
SVVC Putte
Lazio Coma
 
 
  
2a225
09/03/19
14:45
KFC Vera Boys
SK Heffers
Uitstel 
 
  
2a226
22/12/18
14:30
Team Aasem
BL BBG
 
 
  
2a227
22/12/18
14:30
FC De Nieuwe Kroon
Halder United
 
 
  

Speeldag 16

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a231
12/01/19
14:45
VK Heultje
KV Mikaza
 
 
  
2a232
12/01/19
N.v.t.
FC Fiat
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a233
12/01/19
14:30
Lazio Coma
CP Bananas
 
 
  
2a234
12/01/19
14:30
SK Heffers
SVVC Putte
 
 
  
2a235
12/01/19
14:30
BL BBG
KFC Vera Boys
 
 
  
2a236
12/01/19
14:00
Halder United
Team Aasem
 
 
  
2a237
12/01/19
14:30
FC 't Gewat
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 17

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a241
19/01/19
14:30
FC 't Gewat
VK Heultje
 
 
  
2a242
19/01/19
14:30
KV Mikaza
FC Fiat
 
 
  
2a243
19/01/19
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
Lazio Coma
Vrij 
 
  
2a244
19/01/19
14:30
CP Bananas
SK Heffers
 
 
  
2a245
19/01/19
14:30
SVVC Putte
BL BBG
 
 
  
2a246
19/01/19
14:45
KFC Vera Boys
Halder United
 
 
  
2a247
19/01/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
Team Aasem
 
 
  

Speeldag 18

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a251
26/01/19
14:00
FC Fiat
FC 't Gewat
 
 
  
2a252
26/01/19
14:30
Lazio Coma
KV Mikaza
 
 
  
2a253
26/01/19
N.v.t.
SK Heffers
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a254
26/01/19
14:30
BL BBG
CP Bananas
 
 
  
2a255
26/01/19
14:00
Halder United
SVVC Putte
 
 
  
2a256
26/01/19
14:30
Team Aasem
KFC Vera Boys
 
 
  
2a257
26/01/19
14:45
VK Heultje
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 19

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a261
02/02/19
14:45
VK Heultje
FC Fiat
 
 
  
2a262
02/02/19
14:30
FC 't Gewat
Lazio Coma
 
 
  
2a263
02/02/19
14:30
KV Mikaza
SK Heffers
 
 
  
2a264
02/02/19
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
BL BBG
Vrij 
 
  
2a265
02/02/19
14:30
CP Bananas
Halder United
 
 
  
2a266
02/02/19
14:30
SVVC Putte
Team Aasem
 
 
  
2a267
02/02/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
KFC Vera Boys
 
 
  

Speeldag 20

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a271
09/02/19
14:30
Lazio Coma
VK Heultje
 
 
  
2a272
09/02/19
14:30
SK Heffers
FC 't Gewat
 
 
  
2a273
09/02/19
14:30
BL BBG
KV Mikaza
 
 
  
2a274
09/02/19
N.v.t.
Halder United
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a275
09/02/19
14:30
Team Aasem
CP Bananas
 
 
  
2a276
09/02/19
14:45
KFC Vera Boys
SVVC Putte
 
 
  
2a277
09/02/19
14:00
FC Fiat
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 21

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a281
16/02/19
14:00
FC Fiat
Lazio Coma
 
 
  
2a282
16/02/19
14:45
VK Heultje
SK Heffers
 
 
  
2a283
16/02/19
14:30
FC 't Gewat
BL BBG
 
 
  
2a284
16/02/19
14:30
KV Mikaza
Halder United
 
 
  
2a285
16/02/19
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
Team Aasem
Vrij 
 
  
2a286
16/02/19
14:30
CP Bananas
KFC Vera Boys
 
 
  
2a287
16/02/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
SVVC Putte
 
 
  

Speeldag 22

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a291
23/02/19
14:30
SK Heffers
FC Fiat
 
 
  
2a292
23/02/19
14:30
BL BBG
VK Heultje
 
 
  
2a293
23/02/19
14:00
Halder United
FC 't Gewat
 
 
  
2a294
23/02/19
14:30
Team Aasem
KV Mikaza
 
 
  
2a295
23/02/19
N.v.t.
KFC Vera Boys
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a296
23/02/19
14:30
SVVC Putte
CP Bananas
 
 
  
2a297
23/02/19
14:30
Lazio Coma
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 23

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a301
16/03/19
14:30
Lazio Coma
SK Heffers
 
 
  
2a302
16/03/19
14:00
FC Fiat
BL BBG
 
 
  
2a303
16/03/19
14:45
VK Heultje
Halder United
 
 
  
2a304
16/03/19
14:30
FC 't Gewat
Team Aasem
 
 
  
2a305
16/03/19
14:30
KV Mikaza
KFC Vera Boys
 
 
  
2a306
16/03/19
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
SVVC Putte
Vrij 
 
  
2a307
16/03/19
14:30
FC De Nieuwe Kroon
CP Bananas
 
 
  

Speeldag 24

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a311
23/03/19
14:30
BL BBG
Lazio Coma
 
 
  
2a312
23/03/19
14:00
Halder United
FC Fiat
 
 
  
2a313
23/03/19
14:30
Team Aasem
VK Heultje
 
 
  
2a314
23/03/19
14:45
KFC Vera Boys
FC 't Gewat
 
 
  
2a315
23/03/19
14:30
SVVC Putte
KV Mikaza
 
 
  
2a316
23/03/19
N.v.t.
CP Bananas
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  
2a317
23/03/19
14:30
SK Heffers
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  

Speeldag 25

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a321
30/03/19
14:30
SK Heffers
BL BBG
 
 
  
2a322
30/03/19
14:30
Lazio Coma
Halder United
 
 
  
2a323
30/03/19
14:00
FC Fiat
Team Aasem
 
 
  
2a324
30/03/19
16:00
VK Heultje
KFC Vera Boys
 
 
  
2a325
30/03/19
14:30
FC 't Gewat
SVVC Putte
 
 
  
2a326
30/03/19
14:30
KV Mikaza
CP Bananas
 
 
  
2a327
30/03/19
N.v.t.
FC De Nieuwe Kroon
Vrij 2de afdeling
Vrij 
 
  

Speeldag 26

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a331
27/04/19
14:00
Halder United
SK Heffers
 
 
  
2a332
27/04/19
14:30
Team Aasem
Lazio Coma
 
 
  
2a333
27/04/19
15:30
KFC Vera Boys
FC Fiat
 
 
  
2a334
27/04/19
14:30
SVVC Putte
VK Heultje
 
 
  
2a335
27/04/19
14:30
CP Bananas
FC 't Gewat
 
 
  
2a336
27/04/19
N.v.t.
Vrij 2de afdeling
KV Mikaza
Vrij 
 
  
2a337
27/04/19
14:30
BL BBG
FC De Nieuwe Kroon
 
 
  
Top