L-V-L Competitie 2de afdeling

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Rangschikking

Rang Teamnaam PT
  1FC Silverbacks9
  2RS Corsica9
  3FC Heist Goor6
  4FC Sportief6
  5Halder United6
  6Team Aasem3
  7VK Den Bierpot3
  8FC Vervoort3
  9VK Bergen0
10FC 't Gewat0
11SK Heffers0
12FC Den Bolle0

Wedstrijden

Speeldag 1

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a021
04/09/21
13:30
RS Corsica
FC Vervoort
 
 
8 - 0 
2a022
27/11/21
14:30
VK Bergen
FC Sportief
Uitstel 
 
  
2a023
04/09/21
14:30
VK Den Bierpot
FC Heist Goor
 
 
3 - 2 
2a024
04/09/21
15:00
FC Den Bolle
FC Silverbacks
 
 
0 - 9 
2a025
04/09/21
14:30
SK Heffers
Halder United
 
 
1 - 4 
2a026
27/11/21
14:30
Team Aasem
FC 't Gewat
Uitstel 
 
  

Speeldag 2

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a031
02/04/22
16:00
FC Vervoort
VK Bergen
Uitstel 
 
  
2a032
11/09/21
14:15
FC Sportief
VK Den Bierpot
 
 
1 - 0 
2a033
11/09/21
13:30
FC Heist Goor
FC Den Bolle
 
 
6 - 1 
2a034
11/09/21
15:00
FC Silverbacks
SK Heffers
 
 
10 - 2 
2a035
11/09/21
13:30
Halder United
Team Aasem
 
 
3 - 4 
2a036
11/09/21
14:00
FC 't Gewat
RS Corsica
 
 
1 - 6 

Speeldag 3

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a041
18/09/21
14:30
VK Bergen
RS Corsica
Forfait 
 
0 - 5 
2a042
18/09/21
14:30
VK Den Bierpot
FC Vervoort
 
 
0 - 3 
2a043
18/09/21
15:00
FC Den Bolle
FC Sportief
 
 
2 - 7 
2a044
18/09/21
14:30
SK Heffers
FC Heist Goor
 
 
2 - 4 
2a045
18/09/21
14:30
Team Aasem
FC Silverbacks
 
 
2 - 3 
2a046
18/09/21
13:30
Halder United
FC 't Gewat
 
 
4 - 1 

Speeldag 4

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a051
25/09/21
13:30
RS Corsica
VK Den Bierpot
 
Dams Remi  
  
2a052
25/09/21
16:00
FC Vervoort
FC Den Bolle
 
Gunes Erdal  
  
2a053
25/09/21
14:15
FC Sportief
SK Heffers
 
Martin Pedro  
  
2a054
25/09/21
13:30
FC Heist Goor
Team Aasem
 
Wouters Jozef  
  
2a055
25/09/21
15:00
FC Silverbacks
Halder United
 
Van Baelen Albert  
  
2a056
25/09/21
14:00
FC 't Gewat
VK Bergen
 
Mertens Rudy  
  

Speeldag 5

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a061
02/10/21
14:30
VK Den Bierpot
VK Bergen
 
Versweyveld Danny  
  
2a062
02/10/21
15:00
FC Den Bolle
RS Corsica
 
Cloots Ludo  
  
2a063
02/10/21
14:30
SK Heffers
FC Vervoort
 
Martin Pedro  
  
2a064
02/10/21
14:30
Team Aasem
FC Sportief
 
Maris Ludo  
  
2a065
02/10/21
13:30
Halder United
FC Heist Goor
 
Raveschot Marc  
  
2a066
02/10/21
15:00
FC Silverbacks
FC 't Gewat
 
Vandermotten Yves  
  

Speeldag 6

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a071
09/10/21
13:30
VK Bergen
FC Den Bolle
 
 
  
2a072
09/10/21
13:30
RS Corsica
SK Heffers
 
 
  
2a073
09/10/21
16:00
FC Vervoort
Team Aasem
 
 
  
2a074
09/10/21
14:15
FC Sportief
Halder United
 
 
  
2a075
09/10/21
13:30
FC Heist Goor
FC Silverbacks
 
 
  
2a076
09/10/21
14:00
FC 't Gewat
VK Den Bierpot
 
 
  

Speeldag 7

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a081
16/10/21
13:00
FC Den Bolle
VK Den Bierpot
 
 
  
2a082
16/10/21
14:30
SK Heffers
VK Bergen
 
 
  
2a083
16/10/21
14:30
Team Aasem
RS Corsica
 
 
  
2a084
09/04/22
13:30
Halder United
FC Vervoort
Uitstel 
 
  
2a085
16/10/21
15:00
FC Silverbacks
FC Sportief
 
 
  
2a086
16/10/21
13:30
FC Heist Goor
FC 't Gewat
 
 
  

Speeldag 8

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a091
23/10/21
14:30
VK Den Bierpot
SK Heffers
 
 
  
2a092
23/10/21
14:30
VK Bergen
Team Aasem
 
 
  
2a093
23/10/21
13:30
RS Corsica
Halder United
 
 
  
2a094
23/10/21
16:00
FC Vervoort
FC Silverbacks
 
 
  
2a095
23/10/21
14:15
FC Sportief
FC Heist Goor
 
 
  
2a096
23/10/21
14:00
FC 't Gewat
FC Den Bolle
 
 
  

Speeldag 9

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a101
30/10/21
14:30
SK Heffers
FC Den Bolle
 
 
  
2a102
30/10/21
14:30
Team Aasem
VK Den Bierpot
 
 
  
2a103
30/10/21
13:30
Halder United
VK Bergen
 
 
  
2a104
30/10/21
15:00
FC Silverbacks
RS Corsica
 
 
  
2a105
30/10/21
13:30
FC Heist Goor
FC Vervoort
 
 
  
2a106
30/10/21
14:15
FC Sportief
FC 't Gewat
 
 
  

Speeldag 10

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a111
06/11/21
13:00
FC Den Bolle
Team Aasem
 
 
  
2a112
06/11/21
14:30
VK Den Bierpot
Halder United
 
 
  
2a113
06/11/21
15:00
FC Silverbacks
VK Bergen
 
 
  
2a114
06/11/21
13:30
RS Corsica
FC Heist Goor
 
 
  
2a115
06/11/21
16:00
FC Vervoort
FC Sportief
 
 
  
2a116
06/11/21
14:00
FC 't Gewat
SK Heffers
 
 
  

Speeldag 11

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a121
13/11/21
14:30
Team Aasem
SK Heffers
 
 
  
2a122
13/11/21
13:30
Halder United
FC Den Bolle
 
 
  
2a123
13/11/21
15:00
FC Silverbacks
VK Den Bierpot
 
 
  
2a124
13/11/21
13:30
FC Heist Goor
VK Bergen
 
 
  
2a125
13/11/21
14:15
FC Sportief
RS Corsica
 
 
  
2a126
13/11/21
16:00
FC Vervoort
FC 't Gewat
 
 
  

Speeldag 12

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a221
04/12/21
16:00
FC Vervoort
RS Corsica
 
 
  
2a222
04/12/21
14:15
FC Sportief
VK Bergen
 
 
  
2a223
04/12/21
13:30
FC Heist Goor
VK Den Bierpot
 
 
  
2a224
04/12/21
15:00
FC Silverbacks
FC Den Bolle
 
 
  
2a225
04/12/21
13:30
Halder United
SK Heffers
 
 
  
2a226
04/12/21
14:00
FC 't Gewat
Team Aasem
 
 
  

Speeldag 13

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a231
11/12/21
14:30
VK Bergen
FC Vervoort
 
 
  
2a232
11/12/21
14:30
VK Den Bierpot
FC Sportief
 
 
  
2a233
11/12/21
15:00
FC Den Bolle
FC Heist Goor
 
 
  
2a234
11/12/21
14:30
SK Heffers
FC Silverbacks
 
 
  
2a235
11/12/21
14:30
Team Aasem
Halder United
 
 
  
2a236
11/12/21
13:30
RS Corsica
FC 't Gewat
 
 
  

Speeldag 14

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a241
15/01/22
13:30
RS Corsica
VK Bergen
 
 
  
2a242
15/01/22
16:00
FC Vervoort
VK Den Bierpot
 
 
  
2a243
15/01/22
14:15
FC Sportief
FC Den Bolle
 
 
  
2a244
15/01/22
13:30
FC Heist Goor
SK Heffers
 
 
  
2a245
15/01/22
15:00
FC Silverbacks
Team Aasem
 
 
  
2a246
15/01/22
14:00
FC 't Gewat
Halder United
 
 
  

Speeldag 15

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a251
22/01/22
14:30
VK Den Bierpot
RS Corsica
 
 
  
2a252
22/01/22
15:00
FC Den Bolle
FC Vervoort
 
 
  
2a253
22/01/22
14:30
SK Heffers
FC Sportief
 
 
  
2a254
22/01/22
14:30
Team Aasem
FC Heist Goor
 
 
  
2a255
22/01/22
13:30
Halder United
FC Silverbacks
 
 
  
2a256
22/01/22
14:30
VK Bergen
FC 't Gewat
 
 
  

Speeldag 16

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a261
29/01/22
13:00
VK Bergen
VK Den Bierpot
 
 
  
2a262
29/01/22
13:30
RS Corsica
FC Den Bolle
 
 
  
2a263
27/11/21
16:00
FC Vervoort
SK Heffers
Uitstel 
 
  
2a264
29/01/22
14:15
FC Sportief
Team Aasem
 
 
  
2a265
29/01/22
13:30
FC Heist Goor
Halder United
 
 
  
2a266
29/01/22
14:00
FC 't Gewat
FC Silverbacks
 
 
  

Speeldag 17

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a271
05/02/22
15:00
FC Den Bolle
VK Bergen
 
 
  
2a272
05/02/22
14:30
SK Heffers
RS Corsica
 
 
  
2a273
05/02/22
14:30
Team Aasem
FC Vervoort
 
 
  
2a274
05/02/22
13:30
Halder United
FC Sportief
 
 
  
2a275
05/02/22
15:00
FC Silverbacks
FC Heist Goor
 
 
  
2a276
05/02/22
14:30
VK Den Bierpot
FC 't Gewat
 
 
  

Speeldag 18

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a281
12/02/22
14:30
VK Den Bierpot
FC Den Bolle
 
 
  
2a282
12/02/22
14:30
VK Bergen
SK Heffers
 
 
  
2a283
12/02/22
13:30
RS Corsica
Team Aasem
 
 
  
2a284
12/02/22
16:00
FC Vervoort
Halder United
 
 
  
2a285
12/02/22
14:15
FC Sportief
FC Silverbacks
 
 
  
2a286
12/02/22
14:00
FC 't Gewat
FC Heist Goor
 
 
  

Speeldag 19

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a291
19/02/22
14:30
SK Heffers
VK Den Bierpot
 
 
  
2a292
19/02/22
14:30
Team Aasem
VK Bergen
 
 
  
2a293
19/02/22
13:30
Halder United
RS Corsica
 
 
  
2a294
19/02/22
15:00
FC Silverbacks
FC Vervoort
 
 
  
2a295
19/02/22
13:30
FC Heist Goor
FC Sportief
 
 
  
2a296
19/02/22
13:00
FC Den Bolle
FC 't Gewat
 
 
  

Speeldag 20

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a301
12/03/22
15:00
FC Den Bolle
SK Heffers
 
 
  
2a302
12/03/22
14:30
VK Den Bierpot
Team Aasem
 
 
  
2a303
12/03/22
14:30
VK Bergen
Halder United
 
 
  
2a304
12/03/22
13:30
RS Corsica
FC Silverbacks
 
 
  
2a305
12/03/22
16:00
FC Vervoort
FC Heist Goor
 
 
  
2a306
12/03/22
14:00
FC 't Gewat
FC Sportief
 
 
  

Speeldag 21

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a311
19/03/22
14:30
Team Aasem
FC Den Bolle
 
 
  
2a312
19/03/22
13:30
Halder United
VK Den Bierpot
 
 
  
2a313
19/03/22
13:00
VK Bergen
FC Silverbacks
 
 
  
2a314
19/03/22
13:30
FC Heist Goor
RS Corsica
 
 
  
2a315
19/03/22
14:15
FC Sportief
FC Vervoort
 
 
  
2a316
19/03/22
14:30
SK Heffers
FC 't Gewat
 
 
  

Speeldag 22

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
2a321
23/04/22
14:30
SK Heffers
Team Aasem
 
 
  
2a322
23/04/22
15:00
FC Den Bolle
Halder United
 
 
  
2a323
23/04/22
14:30
VK Den Bierpot
FC Silverbacks
 
 
  
2a324
23/04/22
14:30
VK Bergen
FC Heist Goor
 
 
  
2a325
23/04/22
13:30
RS Corsica
FC Sportief
 
 
  
2a326
23/04/22
14:00
FC 't Gewat
FC Vervoort
 
 
  
Top