L-V-L Competitie 3de afdeling

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Rangschikking

Rang Teamnaam PT
  1FC United54
  2ZWD La Folie53
  3VK Albatros44
  4FC Gloria NGB31
  5VK Heultje28
  6Real Putte28
  7KFC Diamantschijf27
  8FC Sparka24
  9SVVC Putte17
10FC Lindau12
11vrij0
12FC Club 20

Wedstrijden

Speeldag 1

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a021
27/11/21
14:30
VK Albatros
KFC Diamantschijf
 
 
3 - 0 
3a022
04/09/21
13:00
ZWD La Folie
FC Club 2
 
 
14 - 1 
3a023
04/09/21
14:30
SVVC Putte
Real Putte
 
 
0 - 3 
3a024
04/09/21
14:30
VK Heultje
FC Gloria NGB
 
 
6 - 4 
3a025
04/09/21
14:30
FC United
FC Lindau
 
 
3 - 1 
3a026
04/09/21
14:00
vrij
FC Sparka
 
 
  

Speeldag 2

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a031
11/09/21
14:00
KFC Diamantschijf
ZWD La Folie
 
 
2 - 5 
3a032
27/11/21
13:30
FC Club 2
SVVC Putte
 
 
1 - 5 
3a033
11/09/21
14:30
Real Putte
VK Heultje
 
 
4 - 2 
3a034
11/09/21
14:30
FC Gloria NGB
FC United
 
 
1 - 4 
3a035
11/09/21
14:00
FC Lindau
vrij
 
 
  
3a036
11/09/21
14:30
FC Sparka
VK Albatros
 
 
1 - 3 

Speeldag 3

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a041
18/09/21
13:00
ZWD La Folie
VK Albatros
 
 
3 - 2 
3a042
18/09/21
14:30
SVVC Putte
KFC Diamantschijf
 
 
1 - 2 
3a043
18/09/21
14:30
VK Heultje
FC Club 2
 
 
5 - 0 
3a044
27/11/21
14:30
FC United
Real Putte
 
 
6 - 0 
3a045
18/09/21
14:00
vrij
FC Gloria NGB
 
 
  
3a046
18/09/21
14:00
FC Lindau
FC Sparka
 
 
3 - 3 

Speeldag 4

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a051
25/09/21
14:30
VK Albatros
SVVC Putte
 
 
2 - 1 
3a052
25/09/21
14:30
VK Heultje
KFC Diamantschijf
 
 
3 - 4 
3a053
25/09/21
13:30
FC Club 2
FC United
 
 
1 - 11 
3a054
25/09/21
14:30
Real Putte
vrij
 
 
  
3a055
25/09/21
14:30
FC Gloria NGB
FC Lindau
 
 
5 - 0 
3a056
25/09/21
14:30
FC Sparka
ZWD La Folie
 
 
3 - 6 

Speeldag 5

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a061
02/10/21
14:30
SVVC Putte
ZWD La Folie
 
 
2 - 4 
3a062
02/10/21
14:30
VK Heultje
VK Albatros
 
 
0 - 5 
3a063
02/10/21
14:30
FC United
KFC Diamantschijf
 
 
3 - 1 
3a064
02/10/21
14:00
vrij
FC Club 2
 
 
  
3a065
02/10/21
14:00
FC Lindau
Real Putte
 
 
1 - 3 
3a066
02/10/21
14:30
FC Gloria NGB
FC Sparka
 
 
4 - 1 

Speeldag 6

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a071
09/10/21
13:00
ZWD La Folie
VK Heultje
 
 
4 - 1 
3a072
09/10/21
14:30
VK Albatros
FC United
Ambtshalve 
 
0 - 5 
3a073
09/10/21
14:00
KFC Diamantschijf
vrij
 
 
  
3a074
09/10/21
13:30
FC Club 2
FC Lindau
 
 
0 - 13 
3a075
09/10/21
14:30
Real Putte
FC Gloria NGB
 
 
1 - 6 
3a076
09/10/21
14:30
FC Sparka
SVVC Putte
 
 
1 - 2 

Speeldag 7

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a081
16/10/21
14:30
VK Heultje
SVVC Putte
 
 
5 - 4 
3a082
16/10/21
14:30
FC United
ZWD La Folie
 
 
0 - 0 
3a083
16/10/21
14:00
vrij
VK Albatros
 
 
  
3a084
16/10/21
14:00
FC Lindau
KFC Diamantschijf
 
 
2 - 7 
3a085
02/04/22
14:30
FC Gloria NGB
FC Club 2
Ambtshalve 
 
5 - 0 
3a086
16/10/21
14:30
Real Putte
FC Sparka
 
 
3 - 3 

Speeldag 8

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a091
23/10/21
14:30
SVVC Putte
FC United
 
 
1 - 1 
3a092
23/10/21
13:00
ZWD La Folie
vrij
 
 
  
3a093
23/10/21
14:30
VK Albatros
FC Lindau
 
 
10 - 1 
3a094
23/10/21
14:00
KFC Diamantschijf
FC Gloria NGB
 
 
4 - 3 
3a095
23/10/21
13:30
FC Club 2
Real Putte
 
 
0 - 5 
3a096
23/10/21
14:30
FC Sparka
VK Heultje
 
 
3 - 4 

Speeldag 9

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a101
30/10/21
14:30
FC United
VK Heultje
 
 
2 - 1 
3a102
30/10/21
14:00
vrij
SVVC Putte
 
 
  
3a103
30/10/21
14:00
FC Lindau
ZWD La Folie
 
 
3 - 5 
3a104
30/10/21
14:30
FC Gloria NGB
VK Albatros
 
 
0 - 2 
3a105
30/10/21
14:30
Real Putte
KFC Diamantschijf
 
 
2 - 2 
3a106
30/10/21
13:30
FC Club 2
FC Sparka
 
 
2 - 4 

Speeldag 10

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a111
06/11/21
14:30
VK Heultje
vrij
 
 
  
3a112
06/11/21
14:30
SVVC Putte
FC Lindau
 
 
1 - 0 
3a113
06/11/21
13:00
ZWD La Folie
FC Gloria NGB
 
 
2 - 0 
3a114
06/11/21
14:30
VK Albatros
Real Putte
 
 
5 - 1 
3a115
06/11/21
13:00
KFC Diamantschijf
FC Club 2
 
 
8 - 4 
3a116
06/11/21
14:30
FC Sparka
FC United
 
 
1 - 9 

Speeldag 11

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a121
13/11/21
14:30
vrij
FC United
 
 
  
3a122
13/11/21
14:00
FC Lindau
VK Heultje
 
 
4 - 6 
3a123
13/11/21
14:30
FC Gloria NGB
SVVC Putte
 
 
2 - 0 
3a124
09/04/22
14:30
Real Putte
ZWD La Folie
 
 
1 - 5 
3a125
13/11/21
13:30
FC Club 2
VK Albatros
 
 
1 - 12 
3a126
13/11/21
14:00
KFC Diamantschijf
FC Sparka
 
 
2 - 4 

Speeldag 12

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a221
04/12/21
14:00
KFC Diamantschijf
VK Albatros
 
 
3 - 6 
3a222
04/12/21
13:30
FC Club 2
ZWD La Folie
Ambtshalve 
 
0 - 5 
3a223
04/12/21
14:30
Real Putte
SVVC Putte
 
 
1 - 1 
3a224
04/12/21
14:30
FC Gloria NGB
VK Heultje
 
 
3 - 2 
3a225
04/12/21
14:00
FC Lindau
FC United
 
 
2 - 5 
3a226
04/12/21
14:30
FC Sparka
vrij
 
 
  

Speeldag 13

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a231
11/12/21
13:00
ZWD La Folie
KFC Diamantschijf
 
 
3 - 3 
3a232
11/12/21
14:30
SVVC Putte
FC Club 2
Ambtshalve 
 
5 - 0 
3a233
02/04/22
14:30
VK Heultje
Real Putte
 
 
6 - 2 
3a234
11/12/21
14:30
FC United
FC Gloria NGB
 
 
2 - 0 
3a235
11/12/21
14:00
vrij
FC Lindau
 
 
  
3a236
11/12/21
14:30
VK Albatros
FC Sparka
 
 
4 - 1 

Speeldag 14

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a241
15/01/22
14:30
VK Albatros
ZWD La Folie
 
 
3 - 6 
3a242
02/04/22
14:00
KFC Diamantschijf
SVVC Putte
Forfait 
 
5 - 0 
3a243
15/01/22
13:30
FC Club 2
VK Heultje
Ambtshalve 
 
0 - 5 
3a244
15/01/22
14:30
Real Putte
FC United
 
 
0 - 6 
3a245
15/01/22
14:30
FC Gloria NGB
vrij
 
 
  
3a246
15/01/22
14:30
FC Sparka
FC Lindau
 
 
4 - 1 

Speeldag 15

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a251
22/01/22
14:30
SVVC Putte
VK Albatros
 
 
1 - 3 
3a252
22/01/22
14:00
KFC Diamantschijf
VK Heultje
 
 
6 - 4 
3a253
09/04/22
14:30
FC United
FC Club 2
Ambtshalve 
 
5 - 0 
3a254
22/01/22
14:00
vrij
Real Putte
 
 
  
3a255
22/01/22
14:00
FC Lindau
FC Gloria NGB
 
 
0 - 2 
3a256
26/03/22
13:00
ZWD La Folie
FC Sparka
 
 
4 - 0 

Speeldag 16

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a261
29/01/22
13:00
ZWD La Folie
SVVC Putte
 
 
8 - 1 
3a262
29/01/22
14:30
VK Albatros
VK Heultje
 
 
3 - 1 
3a263
29/01/22
14:00
KFC Diamantschijf
FC United
 
 
0 - 1 
3a264
29/01/22
13:30
FC Club 2
vrij
 
 
  
3a265
29/01/22
14:30
Real Putte
FC Lindau
 
 
1 - 0 
3a266
29/01/22
15:00
FC Sparka
FC Gloria NGB
 
 
3 - 3 

Speeldag 17

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a271
05/02/22
14:30
VK Heultje
ZWD La Folie
 
 
1 - 7 
3a272
05/02/22
14:30
FC United
VK Albatros
 
 
1 - 1 
3a273
05/02/22
14:00
vrij
KFC Diamantschijf
 
 
  
3a274
05/02/22
14:00
FC Lindau
FC Club 2
Ambtshalve 
 
5 - 0 
3a275
16/04/22
14:30
FC Gloria NGB
Real Putte
 
 
2 - 3 
3a276
05/02/22
14:30
SVVC Putte
FC Sparka
 
 
0 - 8 

Speeldag 18

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a281
12/02/22
14:30
SVVC Putte
VK Heultje
 
 
0 - 6 
3a282
02/04/22
13:00
ZWD La Folie
FC United
 
 
0 - 2 
3a283
12/02/22
14:30
VK Albatros
vrij
 
 
  
3a284
12/02/22
14:00
KFC Diamantschijf
FC Lindau
 
 
0 - 0 
3a285
12/02/22
13:30
FC Club 2
FC Gloria NGB
Ambtshalve 
 
0 - 5 
3a286
12/02/22
14:30
FC Sparka
Real Putte
 
 
4 - 1 

Speeldag 19

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a291
19/02/22
14:30
FC United
SVVC Putte
Forfait 
 
5 - 0 
3a292
19/02/22
14:00
vrij
ZWD La Folie
 
 
  
3a293
19/02/22
14:00
FC Lindau
VK Albatros
 
 
3 - 1 
3a294
19/02/22
14:30
FC Gloria NGB
KFC Diamantschijf
 
 
6 - 3 
3a295
19/02/22
14:30
Real Putte
FC Club 2
Ambtshalve 
 
5 - 0 
3a296
19/02/22
14:30
VK Heultje
FC Sparka
 
 
4 - 2 

Speeldag 20

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a301
12/03/22
14:30
VK Heultje
FC United
 
 
2 - 3 
3a302
12/03/22
14:30
SVVC Putte
vrij
 
 
  
3a303
12/03/22
13:00
ZWD La Folie
FC Lindau
 
 
7 - 1 
3a304
12/03/22
14:30
VK Albatros
FC Gloria NGB
Forfait 
 
5 - 0 
3a305
12/03/22
13:00
KFC Diamantschijf
Real Putte
 
 
1 - 2 
3a306
12/03/22
14:30
FC Sparka
FC Club 2
Ambtshalve 
 
5 - 0 

Speeldag 21

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a311
19/03/22
14:00
vrij
VK Heultje
 
 
  
3a312
19/03/22
14:00
FC Lindau
SVVC Putte
 
 
1 - 3 
3a313
19/03/22
14:30
FC Gloria NGB
ZWD La Folie
 
 
0 - 1 
3a314
19/03/22
14:30
Real Putte
VK Albatros
 
 
3 - 3 
3a315
19/03/22
13:30
FC Club 2
KFC Diamantschijf
Ambtshalve 
 
0 - 5 
3a316
19/03/22
14:30
FC United
FC Sparka
 
 
6 - 0 

Speeldag 22

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a321
23/04/22
14:30
FC United
vrij
 
 
  
3a322
23/04/22
14:30
VK Heultje
FC Lindau
 
 
0 - 0 
3a323
23/04/22
14:30
SVVC Putte
FC Gloria NGB
 
 
0 - 1 
3a324
23/04/22
13:00
ZWD La Folie
Real Putte
 
 
9 - 3 
3a325
23/04/22
14:30
VK Albatros
FC Club 2
Ambtshalve 
 
5 - 0 
3a326
23/04/22
14:00
FC Sparka
KFC Diamantschijf
 
 
5 - 3 
Top