L-V-L Competitie 3de afdeling

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Rangschikking

Rang Teamnaam PT
  1FC Vervoort39
  2FC Sportief26
  3FC Gloria NGB25
  4KFC Diamantschijf25
  5FC DasGeneZever25
  6VK Bergen23
  7FC Lindau15
  8Real Putte15
  9ZWD La Folie13
10FC Voet12
11FC Club 212
12Forza Mikaza10
13FC Fortuna10
14VK Klungel4

Wedstrijden

Speeldag 1

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a021
14/12/19
13:00
Real Putte
VK Klungel
 
Baeckens Wouter  
  
3a022
07/09/19
14:00
KFC Diamantschijf
FC Lindau
 
 
5 - 1 
3a023
07/09/19
13:00
FC DasGeneZever
FC Gloria NGB
 
 
0 - 2 
3a024
07/09/19
14:00
FC Voet
FC Fortuna
 
 
4 - 1 
3a025
07/09/19
14:00
Forza Mikaza
FC Vervoort
 
 
3 - 6 
3a026
07/09/19
13:30
FC Club 2
ZWD La Folie
 
 
0 - 2 
3a027
07/09/19
14:30
VK Bergen
FC Sportief
 
 
1 - 2 

Speeldag 2

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a031
14/09/19
14:30
VK Klungel
KFC Diamantschijf
 
 
3 - 6 
3a032
14/09/19
14:00
FC Lindau
FC DasGeneZever
 
 
2 - 5 
3a033
14/09/19
14:30
FC Gloria NGB
FC Voet
 
 
4 - 0 
3a034
14/09/19
14:30
FC Fortuna
Forza Mikaza
 
 
0 - 3 
3a035
14/09/19
16:00
FC Vervoort
FC Club 2
 
 
8 - 0 
3a036
14/09/19
13:00
ZWD La Folie
VK Bergen
 
 
4 - 1 
3a037
14/09/19
13:00
FC Sportief
Real Putte
 
 
3 - 1 

Speeldag 3

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a041
20/09/19
20:00
KFC Diamantschijf
Real Putte
 
 
3 - 2 
3a042
21/09/19
17:00
FC DasGeneZever
VK Klungel
 
 
3 - 2 
3a043
21/09/19
14:00
FC Voet
FC Lindau
 
 
2 - 5 
3a044
21/09/19
14:30
Forza Mikaza
FC Gloria NGB
 
 
1 - 8 
3a045
21/09/19
13:30
FC Club 2
FC Fortuna
 
 
1 - 0 
3a046
21/09/19
14:30
VK Bergen
FC Vervoort
 
 
1 - 5 
3a047
21/09/19
13:00
ZWD La Folie
FC Sportief
 
 
2 - 2 

Speeldag 4

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a051
28/09/19
13:00
Real Putte
FC DasGeneZever
 
 
2 - 2 
3a052
28/09/19
14:30
VK Klungel
FC Voet
 
 
1 - 2 
3a053
28/09/19
14:00
FC Lindau
Forza Mikaza
 
 
5 - 0 
3a054
28/09/19
14:30
FC Gloria NGB
FC Club 2
 
 
7 - 2 
3a055
28/09/19
14:30
FC Fortuna
VK Bergen
 
 
1 - 9 
3a056
28/09/19
16:00
FC Vervoort
ZWD La Folie
 
 
6 - 0 
3a057
28/09/19
13:00
FC Sportief
KFC Diamantschijf
 
 
3 - 0 

Speeldag 5

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a061
05/10/19
17:00
FC DasGeneZever
KFC Diamantschijf
 
 
2 - 1 
3a062
05/10/19
14:00
FC Voet
Real Putte
 
 
5 - 3 
3a063
05/10/19
14:30
Forza Mikaza
VK Klungel
 
 
2 - 4 
3a064
05/10/19
13:30
FC Club 2
FC Lindau
 
 
1 - 1 
3a065
05/10/19
14:30
VK Bergen
FC Gloria NGB
 
 
2 - 1 
3a066
05/10/19
13:00
ZWD La Folie
FC Fortuna
 
 
2 - 3 
3a067
05/10/19
16:00
FC Vervoort
FC Sportief
 
 
2 - 0 

Speeldag 6

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a071
12/10/19
14:00
KFC Diamantschijf
FC Voet
 
 
3 - 1 
3a072
12/10/19
13:00
Real Putte
Forza Mikaza
 
 
3 - 3 
3a073
12/10/19
14:30
VK Klungel
FC Club 2
 
 
3 - 4 
3a074
12/10/19
14:00
FC Lindau
VK Bergen
 
 
2 - 4 
3a075
12/10/19
14:30
FC Gloria NGB
ZWD La Folie
 
 
3 - 2 
3a076
12/10/19
14:30
FC Fortuna
FC Vervoort
 
 
0 - 5 
3a077
12/10/19
13:00
FC Sportief
FC DasGeneZever
 
 
0 - 1 

Speeldag 7

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a081
19/10/19
14:00
FC Voet
FC DasGeneZever
 
 
1 - 3 
3a082
19/10/19
14:30
Forza Mikaza
KFC Diamantschijf
 
 
2 - 4 
3a083
19/10/19
13:30
FC Club 2
Real Putte
 
 
4 - 4 
3a084
19/10/19
14:30
VK Bergen
VK Klungel
 
 
7 - 2 
3a085
19/10/19
13:00
ZWD La Folie
FC Lindau
 
 
1 - 2 
3a086
19/10/19
16:00
FC Vervoort
FC Gloria NGB
 
 
3 - 0 
3a087
19/10/19
14:30
FC Fortuna
FC Sportief
 
 
1 - 6 

Speeldag 8

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a091
26/10/19
17:00
FC DasGeneZever
Forza Mikaza
 
 
5 - 1 
3a092
26/10/19
14:00
KFC Diamantschijf
FC Club 2
 
 
5 - 3 
3a093
26/10/19
14:30
Real Putte
VK Bergen
 
 
2 - 4 
3a094
26/10/19
14:30
VK Klungel
ZWD La Folie
 
 
0 - 3 
3a095
26/10/19
14:00
FC Lindau
FC Vervoort
 
 
0 - 2 
3a096
26/10/19
14:30
FC Gloria NGB
FC Fortuna
 
 
4 - 1 
3a097
26/10/19
13:00
FC Sportief
FC Voet
 
 
3 - 2 

Speeldag 9

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a101
02/11/19
14:30
Forza Mikaza
FC Voet
 
 
6 - 3 
3a102
02/11/19
13:30
FC Club 2
FC DasGeneZever
 
 
0 - 2 
3a103
02/11/19
14:30
VK Bergen
KFC Diamantschijf
 
 
2 - 2 
3a104
02/11/19
13:00
ZWD La Folie
Real Putte
 
 
0 - 1 
3a105
02/11/19
16:00
FC Vervoort
VK Klungel
 
 
4 - 1 
3a106
02/11/19
14:30
FC Fortuna
FC Lindau
 
 
3 - 2 
3a107
02/11/19
14:30
FC Gloria NGB
FC Sportief
 
 
0 - 1 

Speeldag 10

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a111
09/11/19
14:00
FC Voet
FC Club 2
 
 
4 - 3 
3a112
09/11/19
13:00
FC DasGeneZever
VK Bergen
 
 
2 - 4 
3a113
09/11/19
14:00
KFC Diamantschijf
ZWD La Folie
 
 
7 - 0 
3a114
09/11/19
14:30
Real Putte
FC Vervoort
 
 
2 - 4 
3a115
09/11/19
14:30
VK Klungel
FC Fortuna
 
 
2 - 2 
3a116
09/11/19
14:00
FC Lindau
FC Gloria NGB
 
 
2 - 2 
3a117
14/12/19
14:30
FC Sportief
Forza Mikaza
 
Guglielmelli Raf  
  

Speeldag 11

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a121
16/11/19
14:30
Forza Mikaza
FC Club 2
 
 
0 - 1 
3a122
14/12/19
13:00
VK Bergen
FC Voet
 
Cloots Ludo  
  
3a123
16/11/19
13:00
ZWD La Folie
FC DasGeneZever
 
 
1 - 4 
3a124
16/11/19
16:00
FC Vervoort
KFC Diamantschijf
 
 
8 - 2 
3a125
16/11/19
14:30
FC Fortuna
Real Putte
 
 
2 - 4 
3a126
16/11/19
14:30
FC Gloria NGB
VK Klungel
 
 
8 - 2 
3a127
16/11/19
14:00
FC Lindau
FC Sportief
 
 
2 - 2 

Speeldag 12

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a131
23/11/19
13:00
VK Bergen
Forza Mikaza
 
 
2 - 0 
3a132
23/11/19
14:00
FC Voet
ZWD La Folie
 
 
1 - 3 
3a133
23/11/19
13:00
FC DasGeneZever
FC Vervoort
 
 
2 - 3 
3a134
23/11/19
14:00
KFC Diamantschijf
FC Fortuna
 
 
6 - 0 
3a135
23/11/19
14:30
Real Putte
FC Gloria NGB
 
 
3 - 2 
3a136
23/11/19
14:30
VK Klungel
FC Lindau
 
 
1 - 4 
3a137
23/11/19
13:00
FC Sportief
FC Club 2
 
 
9 - 0 

Speeldag 13

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a141
30/11/19
14:30
VK Bergen
FC Club 2
 
 
3 - 3 
3a142
30/11/19
14:30
Forza Mikaza
ZWD La Folie
 
 
3 - 2 
3a143
30/11/19
16:00
FC Vervoort
FC Voet
 
 
7 - 1 
3a144
30/11/19
14:30
FC Fortuna
FC DasGeneZever
 
 
4 - 2 
3a145
30/11/19
14:30
FC Gloria NGB
KFC Diamantschijf
 
 
5 - 3 
3a146
30/11/19
14:00
FC Lindau
Real Putte
 
 
1 - 2 
3a147
30/11/19
13:00
FC Sportief
VK Klungel
 
 
3 - 1 

Speeldag 14

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a221
21/12/19
14:30
VK Klungel
Real Putte
 
Van Beersel Isidoor  
  
3a222
21/12/19
14:00
FC Lindau
KFC Diamantschijf
 
Van Dijck Paul  
  
3a223
21/12/19
14:30
FC Gloria NGB
FC DasGeneZever
 
Mertens Rudy  
  
3a224
21/12/19
14:30
FC Fortuna
FC Voet
 
Elsen Cyriel  
  
3a225
21/12/19
16:00
FC Vervoort
Forza Mikaza
 
Nog te bepalen 
  
3a226
21/12/19
13:00
ZWD La Folie
FC Club 2
 
Van Den Heuvel Nick  
  
3a227
21/12/19
13:00
FC Sportief
VK Bergen
 
Sannicolo Franco  
  

Speeldag 15

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a231
11/01/20
14:00
KFC Diamantschijf
VK Klungel
 
 
  
3a232
11/01/20
13:00
FC DasGeneZever
FC Lindau
 
 
  
3a233
11/01/20
14:00
FC Voet
FC Gloria NGB
 
 
  
3a234
11/01/20
14:30
Forza Mikaza
FC Fortuna
 
 
  
3a235
11/01/20
13:30
FC Club 2
FC Vervoort
 
 
  
3a236
11/01/20
14:30
VK Bergen
ZWD La Folie
 
 
  
3a237
11/01/20
14:30
Real Putte
FC Sportief
 
 
  

Speeldag 16

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a241
18/01/20
14:30
Real Putte
KFC Diamantschijf
 
 
  
3a242
18/01/20
14:30
VK Klungel
FC DasGeneZever
 
 
  
3a243
18/01/20
14:00
FC Lindau
FC Voet
 
 
  
3a244
18/01/20
14:30
FC Gloria NGB
Forza Mikaza
 
 
  
3a245
18/01/20
14:30
FC Fortuna
FC Club 2
 
 
  
3a246
18/01/20
16:00
FC Vervoort
VK Bergen
 
 
  
3a247
18/01/20
13:00
FC Sportief
ZWD La Folie
 
 
  

Speeldag 17

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a251
25/01/20
13:00
FC DasGeneZever
Real Putte
 
 
  
3a252
25/01/20
14:00
FC Voet
VK Klungel
 
 
  
3a253
25/01/20
14:30
Forza Mikaza
FC Lindau
 
 
  
3a254
25/01/20
13:30
FC Club 2
FC Gloria NGB
 
 
  
3a255
25/01/20
14:30
VK Bergen
FC Fortuna
 
 
  
3a256
25/01/20
13:00
ZWD La Folie
FC Vervoort
 
 
  
3a257
25/01/20
14:00
KFC Diamantschijf
FC Sportief
 
 
  

Speeldag 18

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a261
01/02/20
14:00
KFC Diamantschijf
FC DasGeneZever
 
 
  
3a262
01/02/20
14:30
Real Putte
FC Voet
 
 
  
3a263
01/02/20
14:30
VK Klungel
Forza Mikaza
 
 
  
3a264
01/02/20
14:00
FC Lindau
FC Club 2
 
 
  
3a265
01/02/20
14:30
FC Gloria NGB
VK Bergen
 
 
  
3a266
01/02/20
14:30
FC Fortuna
ZWD La Folie
 
 
  
3a267
01/02/20
13:00
FC Sportief
FC Vervoort
 
 
  

Speeldag 19

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a271
08/02/20
14:00
FC Voet
KFC Diamantschijf
 
 
  
3a272
08/02/20
14:30
Forza Mikaza
Real Putte
 
 
  
3a273
08/02/20
13:30
FC Club 2
VK Klungel
 
 
  
3a274
08/02/20
14:30
VK Bergen
FC Lindau
 
 
  
3a275
08/02/20
13:00
ZWD La Folie
FC Gloria NGB
 
 
  
3a276
08/02/20
16:00
FC Vervoort
FC Fortuna
 
 
  
3a277
08/02/20
13:00
FC DasGeneZever
FC Sportief
 
 
  

Speeldag 20

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a281
15/02/20
13:00
FC DasGeneZever
FC Voet
 
 
  
3a282
15/02/20
14:00
KFC Diamantschijf
Forza Mikaza
 
 
  
3a283
15/02/20
13:00
Real Putte
FC Club 2
 
 
  
3a284
15/02/20
14:30
VK Klungel
VK Bergen
 
 
  
3a285
15/02/20
14:00
FC Lindau
ZWD La Folie
 
 
  
3a286
15/02/20
14:30
FC Gloria NGB
FC Vervoort
 
 
  
3a287
15/02/20
13:00
FC Sportief
FC Fortuna
 
 
  

Speeldag 21

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a291
07/03/20
14:30
Forza Mikaza
FC DasGeneZever
 
 
  
3a292
07/03/20
13:30
FC Club 2
KFC Diamantschijf
 
 
  
3a293
07/03/20
14:30
VK Bergen
Real Putte
 
 
  
3a294
07/03/20
13:00
ZWD La Folie
VK Klungel
 
 
  
3a295
07/03/20
16:00
FC Vervoort
FC Lindau
 
 
  
3a296
07/03/20
14:30
FC Fortuna
FC Gloria NGB
 
 
  
3a297
07/03/20
14:00
FC Voet
FC Sportief
 
 
  

Speeldag 22

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a301
14/03/20
14:00
FC Voet
Forza Mikaza
 
 
  
3a302
14/03/20
13:00
FC DasGeneZever
FC Club 2
 
 
  
3a303
14/03/20
14:00
KFC Diamantschijf
VK Bergen
 
 
  
3a304
29/02/20
14:30
Real Putte
ZWD La Folie
 
 
  
3a305
14/03/20
14:30
VK Klungel
FC Vervoort
 
 
  
3a306
14/03/20
14:00
FC Lindau
FC Fortuna
 
 
  
3a307
14/03/20
13:00
FC Sportief
FC Gloria NGB
 
 
  

Speeldag 23

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a311
21/03/20
13:30
FC Club 2
FC Voet
 
 
  
3a312
21/03/20
14:30
VK Bergen
FC DasGeneZever
 
 
  
3a313
21/03/20
13:00
ZWD La Folie
KFC Diamantschijf
 
 
  
3a314
21/03/20
16:00
FC Vervoort
Real Putte
 
 
  
3a315
21/03/20
14:30
FC Fortuna
VK Klungel
 
 
  
3a316
21/03/20
14:30
FC Gloria NGB
FC Lindau
 
 
  
3a317
21/03/20
14:30
Forza Mikaza
FC Sportief
 
 
  

Speeldag 24

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a321
28/03/20
13:30
FC Club 2
Forza Mikaza
 
 
  
3a322
28/03/20
14:00
FC Voet
VK Bergen
 
 
  
3a323
28/03/20
13:00
FC DasGeneZever
ZWD La Folie
 
 
  
3a324
28/03/20
14:00
KFC Diamantschijf
FC Vervoort
 
 
  
3a325
28/03/20
14:30
Real Putte
FC Fortuna
 
 
  
3a326
28/03/20
14:30
VK Klungel
FC Gloria NGB
 
 
  
3a327
28/03/20
13:00
FC Sportief
FC Lindau
 
 
  

Speeldag 25

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a331
18/04/20
14:30
Forza Mikaza
VK Bergen
 
 
  
3a332
18/04/20
13:00
ZWD La Folie
FC Voet
 
 
  
3a333
18/04/20
16:00
FC Vervoort
FC DasGeneZever
 
 
  
3a334
18/04/20
14:30
FC Fortuna
KFC Diamantschijf
 
 
  
3a335
18/04/20
14:30
FC Gloria NGB
Real Putte
 
 
  
3a336
18/04/20
14:00
FC Lindau
VK Klungel
 
 
  
3a337
18/04/20
13:30
FC Club 2
FC Sportief
 
 
  

Speeldag 26

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
3a341
25/04/20
13:30
FC Club 2
VK Bergen
 
 
  
3a342
25/04/20
13:00
ZWD La Folie
Forza Mikaza
 
 
  
3a343
25/04/20
14:00
FC Voet
FC Vervoort
 
 
  
3a344
25/04/20
13:00
FC DasGeneZever
FC Fortuna
 
 
  
3a345
25/04/20
14:00
KFC Diamantschijf
FC Gloria NGB
 
 
  
3a346
25/04/20
14:30
Real Putte
FC Lindau
 
 
  
3a347
25/04/20
14:30
VK Klungel
FC Sportief
 
 
  
Top