L-V-L Competitie 4de afdeling

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Rangschikking

Rang Teamnaam PT
  1RoUnited52
  2FC Sportief B43
  3VK Albatros43
  4FC Valvecke B42
  5FC 't Hutteke38
  6VK Heultje B37
  7SK Diamant B37
  8FC Heidester B36
  9FC De Weerdt B34
10SK De Rotonde B30
11SV Gooreinde19
12Halder United B15
13FC Heist Goor B15
14FC Sparka14
15RS Corsica B6
16Vrij 4de Afdeling0

Wedstrijden

Speeldag 1

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a011
31/08/19
14:00
VK Heultje B
FC 't Hutteke
 
 
2 - 0 
4a012
31/08/19
14:30
VK Albatros
FC De Weerdt B
 
 
2 - 1 
4a013
31/08/19
14:00
SV Gooreinde
SK Diamant B
 
 
1 - 5 
4a014
31/08/19
15:30
RS Corsica B
FC Heidester B
 
 
0 - 6 
4a015
31/08/19
15:30
FC Heist Goor B
SK De Rotonde B
 
 
0 - 4 
4a016
31/08/19
15:00
RoUnited
FC Valvecke B
 
 
2 - 0 
4a017
31/08/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
FC Sparka
Vrij 
 
  
4a018
04/04/20
15:00
FC Sportief B
Halder United B
Uitstel 
 
  

Speeldag 2

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a021
07/09/19
14:30
FC Sparka
FC Sportief B
 
 
1 - 7 
4a022
07/09/19
Volgt
FC Valvecke B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a023
07/09/19
16:00
SK De Rotonde B
RoUnited
 
 
2 - 6 
4a024
07/09/19
13:30
FC Heidester B
FC Heist Goor B
 
 
5 - 1 
4a025
07/09/19
13:30
SK Diamant B
RS Corsica B
 
 
2 - 1 
4a026
07/09/19
13:00
FC De Weerdt B
SV Gooreinde
 
 
6 - 0 
4a027
07/09/19
15:00
FC 't Hutteke
VK Albatros
 
 
1 - 1 
4a028
07/09/19
14:00
VK Heultje B
Halder United B
 
 
7 - 0 

Speeldag 3

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a031
14/09/19
15:00
FC Sportief B
FC Valvecke B
 
 
4 - 4 
4a032
14/09/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
SK De Rotonde B
 
 
  
4a033
14/09/19
15:00
RoUnited
FC Heidester B
 
 
6 - 2 
4a034
14/09/19
15:30
FC Heist Goor B
SK Diamant B
 
 
0 - 0 
4a035
14/09/19
15:30
RS Corsica B
FC De Weerdt B
 
 
2 - 4 
4a036
14/09/19
14:00
SV Gooreinde
FC 't Hutteke
 
 
3 - 0 
4a037
14/09/19
14:30
VK Albatros
VK Heultje B
 
 
3 - 1 
4a038
14/09/19
16:00
Halder United B
FC Sparka
 
 
4 - 2 

Speeldag 4

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a041
21/09/19
11:00
FC Valvecke B
FC Sparka
 
 
2 - 1 
4a042
21/09/19
16:00
SK De Rotonde B
FC Sportief B
 
 
2 - 7 
4a043
21/09/19
Volgt
FC Heidester B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a044
21/09/19
13:30
SK Diamant B
RoUnited
 
 
2 - 3 
4a045
21/09/19
13:00
FC De Weerdt B
FC Heist Goor B
 
 
1 - 0 
4a046
21/09/19
15:00
FC 't Hutteke
RS Corsica B
 
 
6 - 1 
4a047
21/09/19
14:00
VK Heultje B
SV Gooreinde
 
 
3 - 3 
4a048
29/02/20
14:30
VK Albatros
Halder United B
Afgelast 
 
  

Speeldag 5

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a051
28/09/19
14:30
FC Sparka
SK De Rotonde B
 
 
4 - 1 
4a052
28/09/19
15:00
FC Sportief B
FC Heidester B
 
 
2 - 3 
4a053
28/09/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
SK Diamant B
 
 
  
4a054
28/09/19
15:00
RoUnited
FC De Weerdt B
 
 
9 - 0 
4a055
28/09/19
15:30
FC Heist Goor B
FC 't Hutteke
 
 
1 - 3 
4a056
28/09/19
15:30
RS Corsica B
VK Heultje B
 
 
0 - 4 
4a057
28/09/19
14:00
SV Gooreinde
VK Albatros
 
 
1 - 2 
4a058
28/09/19
16:00
Halder United B
FC Valvecke B
 
 
1 - 3 

Speeldag 6

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a061
05/10/19
16:00
SK De Rotonde B
FC Valvecke B
 
 
1 - 3 
4a062
05/10/19
13:30
FC Heidester B
FC Sparka
 
 
1 - 0 
4a063
05/10/19
13:30
SK Diamant B
FC Sportief B
 
 
2 - 3 
4a064
05/10/19
Volgt
FC De Weerdt B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a065
05/10/19
15:00
FC 't Hutteke
RoUnited
 
 
4 - 2 
4a066
05/10/19
14:00
VK Heultje B
FC Heist Goor B
 
 
1 - 2 
4a067
05/10/19
14:30
VK Albatros
RS Corsica B
 
 
3 - 1 
4a068
05/10/19
14:00
SV Gooreinde
Halder United B
 
 
2 - 0 

Speeldag 7

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a071
12/10/19
13:30
FC Valvecke B
FC Heidester B
 
 
1 - 0 
4a072
12/10/19
14:30
FC Sparka
SK Diamant B
 
 
3 - 6 
4a073
12/10/19
15:00
FC Sportief B
FC De Weerdt B
 
 
6 - 2 
4a074
12/10/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
FC 't Hutteke
 
 
  
4a075
12/10/19
15:00
RoUnited
VK Heultje B
 
 
3 - 0 
4a076
12/10/19
15:30
FC Heist Goor B
VK Albatros
Artikel 18 
 
1 - 0 
4a077
12/10/19
15:30
RS Corsica B
SV Gooreinde
 
 
4 - 1 
4a078
12/10/19
16:00
Halder United B
SK De Rotonde B
 
 
0 - 4 

Speeldag 8

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a081
19/10/19
13:30
FC Heidester B
SK De Rotonde B
 
 
6 - 1 
4a082
19/10/19
13:30
SK Diamant B
FC Valvecke B
 
 
2 - 1 
4a083
19/10/19
13:00
FC De Weerdt B
FC Sparka
 
 
6 - 3 
4a084
19/10/19
15:00
FC 't Hutteke
FC Sportief B
 
 
7 - 3 
4a085
19/10/19
Volgt
VK Heultje B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a086
19/10/19
14:30
VK Albatros
RoUnited
 
 
4 - 3 
4a087
19/10/19
14:00
SV Gooreinde
FC Heist Goor B
 
 
3 - 3 
4a088
19/10/19
15:30
RS Corsica B
Halder United B
 
 
2 - 6 

Speeldag 9

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a091
26/10/19
16:00
SK De Rotonde B
SK Diamant B
 
 
0 - 5 
4a092
26/10/19
13:30
FC Valvecke B
FC De Weerdt B
 
 
1 - 2 
4a093
26/10/19
14:30
FC Sparka
FC 't Hutteke
 
 
4 - 4 
4a094
26/10/19
15:00
FC Sportief B
VK Heultje B
 
 
3 - 1 
4a095
26/10/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
VK Albatros
 
 
  
4a096
26/10/19
15:00
RoUnited
SV Gooreinde
 
 
7 - 1 
4a097
26/10/19
15:30
FC Heist Goor B
RS Corsica B
 
 
2 - 1 
4a098
26/10/19
16:00
Halder United B
FC Heidester B
 
 
2 - 4 

Speeldag 10

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a101
02/11/19
13:00
SK Diamant B
FC Heidester B
 
 
0 - 4 
4a102
02/11/19
13:00
FC De Weerdt B
SK De Rotonde B
 
 
1 - 3 
4a103
02/11/19
14:30
FC 't Hutteke
FC Valvecke B
 
 
3 - 2 
4a104
02/11/19
13:00
VK Heultje B
FC Sparka
 
 
4 - 1 
4a105
02/11/19
14:30
VK Albatros
FC Sportief B
 
 
1 - 0 
4a106
02/11/19
Volgt
SV Gooreinde
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a107
02/11/19
14:30
RS Corsica B
RoUnited
 
 
1 - 7 
4a108
02/11/19
15:30
FC Heist Goor B
Halder United B
 
 
3 - 2 

Speeldag 11

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a111
09/11/19
13:30
FC Heidester B
FC De Weerdt B
 
 
2 - 0 
4a112
09/11/19
16:00
SK De Rotonde B
FC 't Hutteke
 
 
3 - 1 
4a113
09/11/19
13:00
FC Valvecke B
VK Heultje B
 
 
1 - 0 
4a114
09/11/19
14:30
FC Sparka
VK Albatros
 
 
1 - 3 
4a115
09/11/19
15:00
FC Sportief B
SV Gooreinde
 
 
3 - 0 
4a116
09/11/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
RS Corsica B
 
 
  
4a117
09/11/19
15:00
RoUnited
FC Heist Goor B
 
 
8 - 1 
4a118
09/11/19
16:00
Halder United B
SK Diamant B
 
 
0 - 3 

Speeldag 12

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a121
16/11/19
13:00
FC De Weerdt B
SK Diamant B
 
 
1 - 2 
4a122
16/11/19
14:30
FC 't Hutteke
FC Heidester B
 
 
3 - 1 
4a123
16/11/19
13:00
VK Heultje B
SK De Rotonde B
 
 
1 - 2 
4a124
16/11/19
14:30
VK Albatros
FC Valvecke B
 
 
3 - 2 
4a125
16/11/19
14:00
SV Gooreinde
FC Sparka
 
 
4 - 2 
4a126
16/11/19
15:30
RS Corsica B
FC Sportief B
 
 
1 - 8 
4a127
16/11/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
FC Heist Goor B
 
 
  
4a128
16/11/19
15:00
RoUnited
Halder United B
 
 
9 - 0 

Speeldag 13

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a131
23/11/19
13:00
SK Diamant B
FC 't Hutteke
 
 
1 - 4 
4a132
23/11/19
13:30
FC Heidester B
VK Heultje B
 
 
0 - 1 
4a133
23/11/19
16:00
SK De Rotonde B
VK Albatros
 
 
5 - 2 
4a134
23/11/19
14:00
SV Gooreinde
FC Valvecke B
 
 
1 - 1 
4a135
23/11/19
14:30
FC Sparka
RS Corsica B
 
 
3 - 1 
4a136
23/11/19
15:00
FC Sportief B
FC Heist Goor B
 
 
6 - 1 
4a137
23/11/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
RoUnited
 
 
  
4a138
23/11/19
14:00
Halder United B
FC De Weerdt B
 
 
2 - 5 

Speeldag 14

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a141
04/04/20
14:30
FC 't Hutteke
FC De Weerdt B
Uitstel 
 
  
4a142
30/11/19
13:00
VK Heultje B
SK Diamant B
 
 
1 - 2 
4a143
30/11/19
14:30
VK Albatros
FC Heidester B
 
 
5 - 4 
4a144
30/11/19
14:00
SV Gooreinde
SK De Rotonde B
 
 
6 - 0 
4a145
30/11/19
15:30
RS Corsica B
FC Valvecke B
 
 
1 - 6 
4a146
30/11/19
15:30
FC Heist Goor B
FC Sparka
 
 
0 - 2 
4a147
30/11/19
15:00
FC Sportief B
RoUnited
 
 
0 - 2 
4a148
30/11/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
Halder United B
 
 
  

Speeldag 15

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a151
07/12/19
Volgt
FC Sportief B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a152
07/12/19
13:00
FC De Weerdt B
VK Heultje B
 
 
2 - 4 
4a153
07/12/19
13:30
FC Heidester B
SV Gooreinde
 
 
4 - 1 
4a154
07/12/19
14:30
FC Sparka
RoUnited
 
 
1 - 6 
4a155
07/12/19
13:00
FC Valvecke B
FC Heist Goor B
 
 
3 - 1 
4a156
07/12/19
14:30
Halder United B
FC 't Hutteke
 
 
1 - 2 
4a157
07/12/19
16:00
SK De Rotonde B
RS Corsica B
 
 
6 - 2 
4a158
07/12/19
13:00
SK Diamant B
VK Albatros
 
 
2 - 4 

Speeldag 16

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a211
14/12/19
14:30
FC 't Hutteke
VK Heultje B
 
 
3 - 0 
4a212
14/12/19
13:00
FC De Weerdt B
VK Albatros
 
 
3 - 0 
4a213
14/12/19
13:00
SK Diamant B
SV Gooreinde
 
 
3 - 0 
4a214
14/12/19
13:30
FC Heidester B
RS Corsica B
 
 
11 - 0 
4a215
14/12/19
16:00
SK De Rotonde B
FC Heist Goor B
 
 
5 - 1 
4a216
14/12/19
13:00
FC Valvecke B
RoUnited
 
 
2 - 2 
4a217
14/12/19
Volgt
FC Sparka
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a218
14/12/19
14:30
Halder United B
FC Sportief B
 
 
0 - 1 

Speeldag 17

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a221
21/12/19
15:00
FC Sportief B
FC Sparka
 
 
3 - 2 
4a222
21/12/19
Volgt
Vrij 4de Afdeling
FC Valvecke B
 
 
  
4a223
22/02/20
15:00
RoUnited
SK De Rotonde B
Forfait 
 
5 - 0 
4a224
21/12/19
15:30
FC Heist Goor B
FC Heidester B
 
 
0 - 1 
4a225
21/12/19
15:30
RS Corsica B
SK Diamant B
 
 
4 - 6 
4a226
21/12/19
14:00
SV Gooreinde
FC De Weerdt B
 
 
0 - 1 
4a227
21/12/19
14:30
VK Albatros
FC 't Hutteke
 
 
2 - 0 
4a228
21/12/19
16:00
Halder United B
VK Heultje B
 
 
1 - 5 

Speeldag 18

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a231
11/01/20
13:00
FC Valvecke B
FC Sportief B
 
 
4 - 1 
4a232
11/01/20
Volgt
SK De Rotonde B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a233
11/01/20
13:30
FC Heidester B
RoUnited
 
 
0 - 2 
4a234
11/01/20
13:00
SK Diamant B
FC Heist Goor B
 
 
5 - 0 
4a235
11/01/20
13:00
FC De Weerdt B
RS Corsica B
 
 
3 - 0 
4a236
11/01/20
14:30
FC 't Hutteke
SV Gooreinde
 
 
6 - 4 
4a237
11/01/20
13:00
VK Heultje B
VK Albatros
 
 
4 - 2 
4a238
22/02/20
14:30
FC Sparka
Halder United B
 
 
2 - 3 

Speeldag 19

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a241
18/01/20
14:30
FC Sparka
FC Valvecke B
 
 
0 - 3 
4a242
18/01/20
15:00
FC Sportief B
SK De Rotonde B
 
 
5 - 2 
4a243
18/01/20
Volgt
Vrij 4de Afdeling
FC Heidester B
 
 
  
4a244
18/01/20
15:00
RoUnited
SK Diamant B
 
 
5 - 0 
4a245
18/01/20
15:30
FC Heist Goor B
FC De Weerdt B
 
 
2 - 4 
4a246
18/01/20
15:30
RS Corsica B
FC 't Hutteke
 
 
1 - 12 
4a247
18/01/20
14:00
SV Gooreinde
VK Heultje B
 
 
0 - 4 
4a248
18/01/20
16:00
Halder United B
VK Albatros
 
 
0 - 5 

Speeldag 20

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a251
25/01/20
16:00
SK De Rotonde B
FC Sparka
 
 
8 - 4 
4a252
25/01/20
13:30
FC Heidester B
FC Sportief B
 
 
0 - 3 
4a253
25/01/20
Volgt
SK Diamant B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a254
25/01/20
13:00
FC De Weerdt B
RoUnited
 
 
0 - 2 
4a255
25/01/20
14:30
FC 't Hutteke
FC Heist Goor B
 
 
0 - 1 
4a256
25/01/20
13:00
VK Heultje B
RS Corsica B
 
 
3 - 0 
4a257
25/01/20
14:30
VK Albatros
SV Gooreinde
 
 
7 - 2 
4a258
25/01/20
13:00
FC Valvecke B
Halder United B
 
 
6 - 0 

Speeldag 21

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a261
01/02/20
13:00
FC Valvecke B
SK De Rotonde B
 
 
8 - 1 
4a262
01/02/20
14:30
FC Sparka
FC Heidester B
 
 
2 - 1 
4a263
01/02/20
15:00
FC Sportief B
SK Diamant B
 
 
1 - 0 
4a264
01/02/20
Volgt
Vrij 4de Afdeling
FC De Weerdt B
 
 
  
4a265
01/02/20
15:00
RoUnited
FC 't Hutteke
Ambtshalve 
 
0 - 5 
4a266
01/02/20
15:30
FC Heist Goor B
VK Heultje B
 
 
1 - 3 
4a267
01/02/20
15:30
RS Corsica B
VK Albatros
Ambtshalve 
 
5 - 0 
4a268
01/02/20
16:00
Halder United B
SV Gooreinde
 
 
1 - 0 

Speeldag 22

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a271
08/02/20
13:30
FC Heidester B
FC Valvecke B
Forfait 
 
0 - 5 
4a272
08/02/20
13:00
SK Diamant B
FC Sparka
 
 
7 - 0 
4a273
08/02/20
13:00
FC De Weerdt B
FC Sportief B
 
 
5 - 1 
4a274
08/02/20
Volgt
FC 't Hutteke
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a275
08/02/20
13:00
VK Heultje B
RoUnited
 
 
1 - 0 
4a276
08/02/20
14:30
VK Albatros
FC Heist Goor B
Forfait 
 
5 - 0 
4a277
08/02/20
14:00
SV Gooreinde
RS Corsica B
 
 
4 - 2 
4a278
08/02/20
16:00
SK De Rotonde B
Halder United B
 
 
8 - 0 

Speeldag 23

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a281
15/02/20
16:00
SK De Rotonde B
FC Heidester B
 
 
0 - 3 
4a282
15/02/20
13:00
FC Valvecke B
SK Diamant B
 
 
5 - 1 
4a283
15/02/20
14:30
FC Sparka
FC De Weerdt B
 
 
2 - 2 
4a284
15/02/20
15:00
FC Sportief B
FC 't Hutteke
 
 
4 - 1 
4a285
15/02/20
Volgt
Vrij 4de Afdeling
VK Heultje B
 
 
  
4a286
15/02/20
15:00
RoUnited
VK Albatros
Ambtshalve 
 
5 - 0 
4a287
15/02/20
15:30
FC Heist Goor B
SV Gooreinde
 
 
1 - 1 
4a288
15/02/20
16:00
Halder United B
RS Corsica B
 
 
2 - 1 

Speeldag 24

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a291
07/03/20
13:00
SK Diamant B
SK De Rotonde B
Afgelast 
 
  
4a292
07/03/20
13:00
FC De Weerdt B
FC Valvecke B
Afgelast 
 
  
4a293
07/03/20
14:30
FC 't Hutteke
FC Sparka
Ambtshalve 
 
3 - 4 
4a294
07/03/20
13:00
VK Heultje B
FC Sportief B
Afgelast 
 
  
4a295
07/03/20
Volgt
VK Albatros
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a296
07/03/20
14:00
SV Gooreinde
RoUnited
Afgelast 
 
  
4a297
07/03/20
15:30
RS Corsica B
FC Heist Goor B
Ambtshalve 
 
1 - 5 
4a298
07/03/20
13:30
FC Heidester B
Halder United B
Ambtshalve 
 
2 - 0 

Speeldag 25

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a301
14/03/20
13:30
FC Heidester B
SK Diamant B
 
 
  
4a302
14/03/20
16:00
SK De Rotonde B
FC De Weerdt B
 
 
  
4a303
22/02/20
14:00
FC Valvecke B
FC 't Hutteke
Ambtshalve 
 
1 - 0 
4a304
14/03/20
14:30
FC Sparka
VK Heultje B
 
 
  
4a305
14/03/20
15:00
FC Sportief B
VK Albatros
 
 
  
4a306
14/03/20
Volgt
Vrij 4de Afdeling
SV Gooreinde
 
 
  
4a307
14/03/20
15:00
RoUnited
RS Corsica B
 
 
  
4a308
11/04/20
16:00
Halder United B
FC Heist Goor B
Uitstel 
 
  

Speeldag 26

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a311
21/03/20
13:00
FC De Weerdt B
FC Heidester B
 
 
  
4a312
21/03/20
14:30
FC 't Hutteke
SK De Rotonde B
 
 
  
4a313
21/03/20
13:00
VK Heultje B
FC Valvecke B
 
 
  
4a314
21/03/20
14:30
VK Albatros
FC Sparka
 
 
  
4a315
21/03/20
14:00
SV Gooreinde
FC Sportief B
 
 
  
4a316
21/03/20
Volgt
RS Corsica B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a317
21/03/20
15:30
FC Heist Goor B
RoUnited
 
 
  
4a318
21/03/20
13:00
SK Diamant B
Halder United B
 
 
  

Speeldag 27

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a321
28/03/20
13:30
SK Diamant B
FC De Weerdt B
 
 
  
4a322
28/03/20
13:30
FC Heidester B
FC 't Hutteke
 
 
  
4a323
28/03/20
16:00
SK De Rotonde B
VK Heultje B
 
 
  
4a324
28/03/20
13:30
FC Valvecke B
VK Albatros
 
 
  
4a325
28/03/20
14:30
FC Sparka
SV Gooreinde
 
 
  
4a326
28/03/20
15:00
FC Sportief B
RS Corsica B
 
 
  
4a327
28/03/20
Volgt
FC Heist Goor B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a328
28/03/20
16:00
Halder United B
RoUnited
 
 
  

Speeldag 28

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a331
29/02/20
15:00
FC 't Hutteke
SK Diamant B
Afgelast 
 
  
4a332
18/04/20
14:00
VK Heultje B
FC Heidester B
 
 
  
4a333
18/04/20
14:30
VK Albatros
SK De Rotonde B
 
 
  
4a334
18/04/20
13:30
FC Valvecke B
SV Gooreinde
 
 
  
4a335
18/04/20
15:30
RS Corsica B
FC Sparka
 
 
  
4a336
18/04/20
15:30
FC Heist Goor B
FC Sportief B
 
 
  
4a337
18/04/20
Volgt
RoUnited
Vrij 4de Afdeling
 
 
  
4a338
18/04/20
13:00
FC De Weerdt B
Halder United B
 
 
  

Speeldag 29

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a341
25/04/20
13:00
FC De Weerdt B
FC 't Hutteke
 
 
  
4a342
25/04/20
13:30
SK Diamant B
VK Heultje B
 
 
  
4a343
25/04/20
13:30
FC Heidester B
VK Albatros
 
 
  
4a344
25/04/20
16:00
SK De Rotonde B
SV Gooreinde
 
 
  
4a345
25/04/20
13:30
FC Valvecke B
RS Corsica B
 
 
  
4a346
25/04/20
14:30
FC Sparka
FC Heist Goor B
 
 
  
4a347
25/04/20
15:00
RoUnited
FC Sportief B
 
 
  
4a348
25/04/20
Volgt
Halder United B
Vrij 4de Afdeling
 
 
  

Speeldag 30

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a351
02/05/20
14:00
VK Heultje B
FC De Weerdt B
 
 
  
4a352
02/05/20
14:30
VK Albatros
SK Diamant B
 
 
  
4a353
02/05/20
14:00
SV Gooreinde
FC Heidester B
 
 
  
4a354
02/05/20
15:30
RS Corsica B
SK De Rotonde B
 
 
  
4a355
02/05/20
15:30
FC Heist Goor B
FC Valvecke B
 
 
  
4a356
02/05/20
15:00
RoUnited
FC Sparka
 
 
  
4a357
02/05/20
Volgt
Vrij 4de Afdeling
FC Sportief B
 
 
  
4a358
02/05/20
15:00
FC 't Hutteke
Halder United B
 
 
  
Top