L-V-L Competitie 4de afdeling

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Rangschikking

Rang Teamnaam PT
  1FC Valvecke B35
  2KFC Diamantschijf B34
  3FC Heidester B32
  4ZWD La Folie B28
  5FC De Weerdt B20
  6SV Gooreinde16
  7VK Klungel15
  8FC Sportief14
  9RS Corsica B12
10Halder United B12
11FC Heist Goor B12
12SK Diamant B11
13SK De Rotonde B11
14VK Heultje B7

Wedstrijden

Speeldag 1

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a011
01/09/18
16:00
Halder United B
FC De Weerdt B
 
 
0 - 5 
4a012
01/09/18
15:30
FC Heist Goor B
ZWD La Folie B
 
 
0 - 7 
4a013
01/09/18
13:30
FC Valvecke B
SK Diamant B
 
 
4 - 1 
4a014
01/09/18
16:00
SK De Rotonde B
RS Corsica B
 
 
2 - 5 
4a015
01/09/18
14:30
SV Gooreinde
VK Heultje B
 
 
6 - 1 
4a016
01/09/18
14:30
FC Sportief
KFC Diamantschijf B
 
 
4 - 7 
4a017
03/11/18
13:00
FC Heidester B
VK Klungel
 
 
3 - 1 

Speeldag 2

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a021
08/09/18
14:00
KFC Diamantschijf B
VK Klungel
 
 
5 - 0 
4a022
08/09/18
14:00
VK Heultje B
FC Sportief
 
 
4 - 4 
4a023
03/11/18
14:30
RS Corsica B
SV Gooreinde
 
 
2 - 0 
4a024
08/09/18
13:30
SK Diamant B
SK De Rotonde B
 
 
6 - 3 
4a025
08/09/18
13:00
ZWD La Folie B
FC Valvecke B
 
 
2 - 2 
4a026
08/09/18
13:00
FC De Weerdt B
FC Heist Goor B
 
 
3 - 0 
4a027
08/09/18
16:00
Halder United B
FC Heidester B
 
 
1 - 4 

Speeldag 3

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a031
15/09/18
14:30
VK Klungel
VK Heultje B
 
 
2 - 1 
4a032
15/09/18
14:30
FC Sportief
RS Corsica B
 
 
5 - 2 
4a033
15/09/18
14:30
SV Gooreinde
SK Diamant B
 
 
2 - 1 
4a034
15/09/18
16:00
SK De Rotonde B
ZWD La Folie B
 
 
3 - 2 
4a035
15/09/18
13:30
FC Valvecke B
FC De Weerdt B
 
 
4 - 2 
4a036
15/09/18
15:30
FC Heist Goor B
Halder United B
 
 
3 - 1 
4a037
15/09/18
13:30
FC Heidester B
KFC Diamantschijf B
 
 
3 - 0 

Speeldag 4

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a041
22/09/18
14:00
VK Heultje B
KFC Diamantschijf B
 
 
3 - 4 
4a042
22/09/18
15:30
RS Corsica B
VK Klungel
 
 
1 - 0 
4a043
22/09/18
13:30
SK Diamant B
FC Sportief
 
 
1 - 1 
4a044
22/09/18
13:00
ZWD La Folie B
SV Gooreinde
 
 
4 - 1 
4a045
22/09/18
13:00
FC De Weerdt B
SK De Rotonde B
 
 
2 - 2 
4a046
22/09/18
16:00
Halder United B
FC Valvecke B
 
 
0 - 3 
4a047
22/09/18
15:30
FC Heist Goor B
FC Heidester B
 
 
2 - 2 

Speeldag 5

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a051
29/09/18
14:00
KFC Diamantschijf B
RS Corsica B
 
 
5 - 1 
4a052
29/09/18
14:30
VK Klungel
SK Diamant B
 
 
4 - 1 
4a053
29/09/18
14:30
FC Sportief
ZWD La Folie B
 
 
2 - 2 
4a054
29/09/18
14:30
SV Gooreinde
FC De Weerdt B
 
 
1 - 4 
4a055
29/09/18
16:00
SK De Rotonde B
Halder United B
 
 
4 - 0 
4a056
29/09/18
13:30
FC Valvecke B
FC Heist Goor B
 
 
3 - 0 
4a057
29/09/18
13:30
FC Heidester B
VK Heultje B
 
 
2 - 0 

Speeldag 6

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a061
06/10/18
15:30
RS Corsica B
VK Heultje B
 
 
2 - 3 
4a062
06/10/18
13:30
SK Diamant B
KFC Diamantschijf B
 
 
0 - 2 
4a063
06/10/18
13:00
ZWD La Folie B
VK Klungel
 
 
6 - 0 
4a064
06/10/18
13:00
FC De Weerdt B
FC Sportief
 
 
4 - 4 
4a065
06/10/18
16:00
Halder United B
SV Gooreinde
 
 
0 - 3 
4a066
06/10/18
15:30
FC Heist Goor B
SK De Rotonde B
 
 
1 - 1 
4a067
06/10/18
13:30
FC Valvecke B
FC Heidester B
 
 
3 - 1 

Speeldag 7

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a071
13/10/18
14:00
VK Heultje B
SK Diamant B
 
 
4 - 1 
4a072
13/10/18
14:00
KFC Diamantschijf B
ZWD La Folie B
 
 
3 - 1 
4a073
13/10/18
14:30
VK Klungel
FC De Weerdt B
 
 
5 - 3 
4a074
13/10/18
14:30
FC Sportief
Halder United B
 
 
5 - 1 
4a075
13/10/18
14:30
SV Gooreinde
FC Heist Goor B
 
 
3 - 1 
4a076
13/10/18
16:00
SK De Rotonde B
FC Valvecke B
 
 
3 - 5 
4a077
13/10/18
13:30
FC Heidester B
RS Corsica B
 
 
4 - 2 

Speeldag 8

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a081
20/10/18
13:30
SK Diamant B
RS Corsica B
 
 
3 - 2 
4a082
20/10/18
13:00
ZWD La Folie B
VK Heultje B
 
 
1 - 0 
4a083
20/10/18
13:00
FC De Weerdt B
KFC Diamantschijf B
 
 
2 - 4 
4a084
20/10/18
16:00
Halder United B
VK Klungel
 
 
7 - 1 
4a085
20/10/18
14:30
FC Sportief
FC Heist Goor B
 
 
2 - 3 
4a086
20/10/18
13:30
FC Valvecke B
SV Gooreinde
 
 
3 - 1 
4a087
20/10/18
16:00
SK De Rotonde B
FC Heidester B
 
 
1 - 2 

Speeldag 9

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a091
10/11/18
15:30
RS Corsica B
ZWD La Folie B
 
 
1 - 6 
4a092
10/11/18
13:00
VK Heultje B
FC De Weerdt B
 
 
1 - 3 
4a093
10/11/18
14:00
KFC Diamantschijf B
Halder United B
 
 
6 - 0 
4a094
10/11/18
14:30
VK Klungel
FC Heist Goor B
 
 
1 - 1 
4a095
10/11/18
14:30
FC Sportief
FC Valvecke B
 
 
1 - 5 
4a096
10/11/18
14:30
SV Gooreinde
SK De Rotonde B
 
 
1 - 0 
4a097
10/11/18
13:00
FC Heidester B
SK Diamant B
Forfait 
 
5 - 0 

Speeldag 10

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a101
17/11/18
13:00
ZWD La Folie B
SK Diamant B
 
 
0 - 0 
4a102
17/11/18
13:00
FC De Weerdt B
RS Corsica B
 
 
11 - 1 
4a103
17/11/18
16:00
Halder United B
VK Heultje B
 
 
3 - 2 
4a104
17/11/18
15:30
FC Heist Goor B
KFC Diamantschijf B
 
 
1 - 7 
4a105
17/11/18
13:00
FC Valvecke B
VK Klungel
 
 
1 - 0 
4a106
17/11/18
16:00
SK De Rotonde B
FC Sportief
Uitstel 
 
  
4a107
17/11/18
14:30
SV Gooreinde
FC Heidester B
 
 
1 - 5 

Speeldag 11

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a111
24/11/18
13:00
SK Diamant B
FC De Weerdt B
 
 
3 - 6 
4a112
24/11/18
15:30
RS Corsica B
Halder United B
 
 
2 - 5 
4a113
24/11/18
13:00
VK Heultje B
FC Heist Goor B
 
 
0 - 4 
4a114
24/11/18
14:00
KFC Diamantschijf B
FC Valvecke B
 
 
1 - 1 
4a115
24/11/18
14:30
VK Klungel
SK De Rotonde B
 
 
6 - 2 
4a116
24/11/18
14:30
FC Sportief
SV Gooreinde
 
 
1 - 0 
4a117
24/11/18
13:00
FC Heidester B
ZWD La Folie B
 
 
2 - 2 

Speeldag 12

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a121
01/12/18
13:00
FC De Weerdt B
ZWD La Folie B
 
 
1 - 2 
4a122
01/12/18
16:00
Halder United B
SK Diamant B
 
 
3 - 2 
4a123
01/12/18
15:30
FC Heist Goor B
RS Corsica B
 
 
0 - 1 
4a124
01/12/18
13:00
FC Valvecke B
VK Heultje B
 
 
1 - 0 
4a125
01/12/18
16:00
SK De Rotonde B
KFC Diamantschijf B
 
 
1 - 10 
4a126
01/12/18
14:30
SV Gooreinde
VK Klungel
 
 
2 - 2 
4a127
01/12/18
14:30
FC Sportief
FC Heidester B
 
 
3 - 5 

Speeldag 13

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a131
08/12/18
13:00
ZWD La Folie B
Halder United B
 
 
12 - 1 
4a132
08/12/18
13:00
SK Diamant B
FC Heist Goor B
 
 
2 - 1 
4a133
08/12/18
15:30
RS Corsica B
FC Valvecke B
 
 
0 - 4 
4a134
08/12/18
13:00
VK Heultje B
SK De Rotonde B
 
 
0 - 1 
4a135
08/12/18
14:00
KFC Diamantschijf B
SV Gooreinde
 
 
8 - 2 
4a136
08/12/18
14:30
VK Klungel
FC Sportief
 
 
2 - 2 
4a137
08/12/18
13:00
FC Heidester B
FC De Weerdt B
 
 
1 - 0 

Speeldag 14

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a211
15/12/18
13:00
FC De Weerdt B
Halder United B
 
Elsen Cyriel  
  
4a212
15/12/18
13:00
ZWD La Folie B
FC Heist Goor B
 
Sneyers Alfons  
  
4a213
15/12/18
13:00
SK Diamant B
FC Valvecke B
 
Raveschot Marc  
  
4a214
15/12/18
15:30
RS Corsica B
SK De Rotonde B
 
Brosius Jozef  
  
4a215
09/03/19
13:00
VK Heultje B
SV Gooreinde
Uitstel 
 
  
4a216
15/12/18
14:00
KFC Diamantschijf B
FC Sportief
 
Gorremans Dennis  
  
4a217
02/03/19
14:30
VK Klungel
FC Heidester B
Uitstel 
 
  

Speeldag 15

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a221
22/12/18
14:30
VK Klungel
KFC Diamantschijf B
 
Moris Geert  
  
4a222
22/12/18
14:30
FC Sportief
VK Heultje B
 
Guglielmelli Raf  
  
4a223
22/12/18
14:30
SV Gooreinde
RS Corsica B
 
Elsen Cyriel  
  
4a224
22/12/18
16:00
SK De Rotonde B
SK Diamant B
 
Van Dingenen Rene  
  
4a225
22/12/18
13:00
FC Valvecke B
ZWD La Folie B
 
Wouters Jozef  
  
4a226
22/12/18
15:30
FC Heist Goor B
FC De Weerdt B
 
Loos  
  
4a227
22/12/18
13:00
FC Heidester B
Halder United B
 
Geudens Rudy  
  

Speeldag 16

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a231
12/01/19
13:00
VK Heultje B
VK Klungel
 
 
  
4a232
12/01/19
15:30
RS Corsica B
FC Sportief
 
 
  
4a233
12/01/19
13:00
SK Diamant B
SV Gooreinde
 
 
  
4a234
12/01/19
13:00
ZWD La Folie B
SK De Rotonde B
 
 
  
4a235
12/01/19
13:00
FC De Weerdt B
FC Valvecke B
 
 
  
4a236
12/01/19
16:00
Halder United B
FC Heist Goor B
 
 
  
4a237
12/01/19
14:00
KFC Diamantschijf B
FC Heidester B
 
 
  

Speeldag 17

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a241
19/01/19
14:00
KFC Diamantschijf B
VK Heultje B
 
 
  
4a242
19/01/19
14:30
VK Klungel
RS Corsica B
 
 
  
4a243
19/01/19
14:30
FC Sportief
SK Diamant B
 
 
  
4a244
19/01/19
14:30
SV Gooreinde
ZWD La Folie B
 
 
  
4a245
19/01/19
16:00
SK De Rotonde B
FC De Weerdt B
 
 
  
4a246
19/01/19
13:00
FC Valvecke B
Halder United B
 
 
  
4a247
19/01/19
13:00
FC Heidester B
FC Heist Goor B
 
 
  

Speeldag 18

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a251
26/01/19
15:30
RS Corsica B
KFC Diamantschijf B
 
 
  
4a252
26/01/19
13:00
SK Diamant B
VK Klungel
 
 
  
4a253
26/01/19
13:00
ZWD La Folie B
FC Sportief
 
 
  
4a254
26/01/19
13:00
FC De Weerdt B
SV Gooreinde
 
 
  
4a255
26/01/19
16:00
Halder United B
SK De Rotonde B
 
 
  
4a256
26/01/19
15:30
FC Heist Goor B
FC Valvecke B
 
 
  
4a257
26/01/19
13:00
VK Heultje B
FC Heidester B
 
 
  

Speeldag 19

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a261
02/02/19
13:00
VK Heultje B
RS Corsica B
 
 
  
4a262
02/02/19
14:00
KFC Diamantschijf B
SK Diamant B
 
 
  
4a263
02/02/19
14:30
VK Klungel
ZWD La Folie B
 
 
  
4a264
02/02/19
14:30
FC Sportief
FC De Weerdt B
 
 
  
4a265
02/02/19
14:30
SV Gooreinde
Halder United B
 
 
  
4a266
02/02/19
16:00
SK De Rotonde B
FC Heist Goor B
 
 
  
4a267
02/02/19
13:00
FC Heidester B
FC Valvecke B
 
 
  

Speeldag 20

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a271
09/02/19
13:00
SK Diamant B
VK Heultje B
 
 
  
4a272
09/02/19
13:00
ZWD La Folie B
KFC Diamantschijf B
 
 
  
4a273
09/02/19
13:00
FC De Weerdt B
VK Klungel
 
 
  
4a274
09/02/19
14:30
Halder United B
FC Sportief
 
 
  
4a275
09/02/19
15:30
FC Heist Goor B
SV Gooreinde
 
 
  
4a276
09/02/19
13:00
FC Valvecke B
SK De Rotonde B
 
 
  
4a277
09/02/19
15:30
RS Corsica B
FC Heidester B
 
 
  

Speeldag 21

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a281
16/02/19
15:30
RS Corsica B
SK Diamant B
 
 
  
4a282
16/02/19
13:00
VK Heultje B
ZWD La Folie B
 
 
  
4a283
16/02/19
14:00
KFC Diamantschijf B
FC De Weerdt B
 
 
  
4a284
16/02/19
14:30
VK Klungel
Halder United B
 
 
  
4a285
16/02/19
15:30
FC Heist Goor B
FC Sportief
 
 
  
4a286
16/02/19
14:30
SV Gooreinde
FC Valvecke B
 
 
  
4a287
16/02/19
13:00
FC Heidester B
SK De Rotonde B
 
 
  

Speeldag 22

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a291
27/10/18
13:00
ZWD La Folie B
RS Corsica B
Uitstel 
 
1 - 0 
4a292
23/02/19
13:00
FC De Weerdt B
VK Heultje B
 
 
  
4a293
23/02/19
16:00
Halder United B
KFC Diamantschijf B
 
 
  
4a294
23/02/19
15:30
FC Heist Goor B
VK Klungel
 
 
  
4a295
23/02/19
14:30
FC Valvecke B
FC Sportief
 
 
  
4a296
23/02/19
16:00
SK De Rotonde B
SV Gooreinde
 
 
  
4a297
23/02/19
13:00
SK Diamant B
FC Heidester B
 
 
  

Speeldag 23

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a301
16/03/19
13:00
SK Diamant B
ZWD La Folie B
 
 
  
4a302
16/03/19
15:30
RS Corsica B
FC De Weerdt B
 
 
  
4a303
16/03/19
13:00
VK Heultje B
Halder United B
 
 
  
4a304
16/03/19
14:00
KFC Diamantschijf B
FC Heist Goor B
 
 
  
4a305
16/03/19
14:30
VK Klungel
FC Valvecke B
 
 
  
4a306
16/03/19
14:30
FC Sportief
SK De Rotonde B
 
 
  
4a307
16/03/19
13:00
FC Heidester B
SV Gooreinde
 
 
  

Speeldag 24

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a311
23/03/19
13:00
FC De Weerdt B
SK Diamant B
 
 
  
4a312
23/03/19
16:00
Halder United B
RS Corsica B
 
 
  
4a313
23/03/19
15:30
FC Heist Goor B
VK Heultje B
 
 
  
4a314
23/03/19
13:00
FC Valvecke B
KFC Diamantschijf B
 
 
  
4a315
23/03/19
16:00
SK De Rotonde B
VK Klungel
 
 
  
4a316
23/03/19
14:30
SV Gooreinde
FC Sportief
 
 
  
4a317
23/03/19
13:00
ZWD La Folie B
FC Heidester B
 
 
  

Speeldag 25

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a321
30/03/19
13:00
ZWD La Folie B
FC De Weerdt B
 
 
  
4a322
30/03/19
13:30
SK Diamant B
Halder United B
 
 
  
4a323
30/03/19
15:30
RS Corsica B
FC Heist Goor B
 
 
  
4a324
02/03/19
14:00
VK Heultje B
FC Valvecke B
Uitstel 
 
  
4a325
30/03/19
14:00
KFC Diamantschijf B
SK De Rotonde B
 
 
  
4a326
30/03/19
14:30
VK Klungel
SV Gooreinde
 
 
  
4a327
30/03/19
14:30
FC Heidester B
FC Sportief
 
 
  

Speeldag 26

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
4a331
27/04/19
16:00
Halder United B
ZWD La Folie B
 
 
  
4a332
27/04/19
15:30
FC Heist Goor B
SK Diamant B
 
 
  
4a333
27/04/19
13:30
FC Valvecke B
RS Corsica B
 
 
  
4a334
27/04/19
16:00
SK De Rotonde B
VK Heultje B
 
 
  
4a335
27/04/19
14:30
SV Gooreinde
KFC Diamantschijf B
 
 
  
4a336
27/04/19
14:30
FC Sportief
VK Klungel
 
 
  
4a337
27/04/19
13:00
FC De Weerdt B
FC Heidester B
 
 
  
Top