L-V-L Competitie 5de afdeling

Met dank aan onze Sponsors.

Het logo van uw bedrijf op de L-V-L website, contacteer ons.

Rangschikking

Rang Teamnaam PT
  1FC Valvecke B6
  2FC De Weerdt B4
  3FC Heidester B4
  4VK Heultje B4
  5SK Diamant B3
  6Halder United B3
  7FC Sportief B1
  8Vrij 5de Afdeling 10
  9Vrij 5de Afdeling 20
10Vrij 5de Afdeling 30
11FC Heist Goor B0
12RS Corsica B0

Wedstrijden

Speeldag 1

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a011
05/09/20
Volgt
FC Heist Goor B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a012
05/09/20
13:00
FC De Weerdt B
VK Heultje B
 
 
2 - 2 
5a013
05/09/20
15:30
Halder United B
RS Corsica B
 
 
2 - 1 
5a014
05/09/20
Volgt
FC Valvecke B
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a015
05/09/20
14:00
FC Heidester B
FC Sportief B
 
 
0 - 0 
5a016
05/09/20
Volgt
SK Diamant B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 2

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a021
12/09/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
FC De Weerdt B
 
 
  
5a022
12/09/20
13:00
VK Heultje B
Halder United B
 
 
4 - 0 
5a023
12/09/20
15:30
RS Corsica B
FC Valvecke B
 
 
1 - 5 
5a024
12/09/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
FC Heidester B
 
 
  
5a025
12/09/20
15:00
FC Sportief B
SK Diamant B
 
 
0 - 1 
5a026
12/09/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
FC Heist Goor B
 
 
  

Speeldag 3

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a031
19/09/20
13:00
FC De Weerdt B
FC Heist Goor B
 
 
5 - 0 
5a032
19/09/20
Volgt
Halder United B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a033
19/09/20
13:30
FC Valvecke B
VK Heultje B
 
 
3 - 1 
5a034
19/09/20
13:45
FC Heidester B
RS Corsica B
 
 
5 - 2 
5a035
19/09/20
Volgt
SK Diamant B
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a036
19/09/20
Volgt
FC Sportief B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 4

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a041
26/09/20
15:30
FC Heist Goor B
Halder United B
 
Van Thielen Alfons  
  
5a042
26/09/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
FC Valvecke B
 
Nog te bepalen 
  
5a043
26/09/20
13:00
VK Heultje B
FC Heidester B
 
Verelst Swen  
  
5a044
26/09/20
15:30
RS Corsica B
SK Diamant B
 
Murat Anik  
  
5a045
26/09/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
FC Sportief B
 
Nog te bepalen 
  
5a046
26/09/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
FC De Weerdt B
 
Nog te bepalen 
  

Speeldag 5

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a051
03/10/20
15:30
Halder United B
FC De Weerdt B
 
Genar Walter  
  
5a052
03/10/20
13:30
FC Valvecke B
FC Heist Goor B
 
Leemans Pierre  
  
5a053
03/10/20
Volgt
FC Heidester B
Vrij 5de Afdeling 1
 
Nog te bepalen 
  
5a054
03/10/20
13:30
SK Diamant B
VK Heultje B
 
Sneyers Alfons  
  
5a055
03/10/20
15:00
FC Sportief B
RS Corsica B
 
Verelst Swen  
  
5a056
03/10/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
Vrij 5de Afdeling 3
 
Nog te bepalen 
  

Speeldag 6

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a061
10/10/20
13:00
FC De Weerdt B
FC Valvecke B
 
 
  
5a062
10/10/20
15:30
FC Heist Goor B
FC Heidester B
 
 
  
5a063
10/10/20
13:00
Vrij 5de Afdeling 1
SK Diamant B
 
 
  
5a064
10/10/20
13:00
VK Heultje B
FC Sportief B
 
 
  
5a065
10/10/20
Volgt
RS Corsica B
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a066
10/10/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
Halder United B
 
 
  

Speeldag 7

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a071
17/10/20
13:30
FC Valvecke B
Halder United B
 
 
  
5a072
17/10/20
13:45
FC Heidester B
FC De Weerdt B
 
 
  
5a073
17/10/20
13:30
SK Diamant B
FC Heist Goor B
 
 
  
5a074
17/10/20
Volgt
FC Sportief B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a075
17/10/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
VK Heultje B
 
 
  
5a076
17/10/20
Volgt
RS Corsica B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 8

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a081
24/10/20
13:45
FC Heidester B
Halder United B
 
 
  
5a082
24/10/20
13:00
FC De Weerdt B
SK Diamant B
 
 
  
5a083
24/10/20
15:30
FC Heist Goor B
FC Sportief B
 
 
  
5a084
24/10/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a085
24/10/20
15:30
RS Corsica B
VK Heultje B
 
 
  
5a086
24/10/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
FC Valvecke B
 
 
  

Speeldag 9

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a091
31/10/20
13:45
FC Heidester B
FC Valvecke B
 
 
  
5a092
31/10/20
13:00
SK Diamant B
Halder United B
 
 
  
5a093
31/10/20
15:00
FC Sportief B
FC De Weerdt B
 
 
  
5a094
31/10/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
FC Heist Goor B
 
 
  
5a095
31/10/20
Volgt
RS Corsica B
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a096
31/10/20
Volgt
VK Heultje B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 10

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a101
07/11/20
13:00
FC Valvecke B
SK Diamant B
 
 
  
5a102
07/11/20
15:30
Halder United B
FC Sportief B
 
 
  
5a103
07/11/20
Volgt
FC De Weerdt B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a104
07/11/20
15:30
FC Heist Goor B
RS Corsica B
 
 
  
5a105
07/11/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
VK Heultje B
 
 
  
5a106
07/11/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
FC Heidester B
 
 
  

Speeldag 11

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a111
14/11/20
13:00
SK Diamant B
FC Heidester B
 
 
  
5a112
14/11/20
15:00
FC Sportief B
FC Valvecke B
 
 
  
5a113
14/11/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
Halder United B
 
 
  
5a114
14/11/20
15:30
RS Corsica B
FC De Weerdt B
 
 
  
5a115
14/11/20
12:00
VK Heultje B
FC Heist Goor B
 
 
  
5a116
14/11/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 12

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a211
05/12/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
FC Heist Goor B
 
 
  
5a212
05/12/20
12:00
VK Heultje B
FC De Weerdt B
 
 
  
5a213
05/12/20
15:30
RS Corsica B
Halder United B
 
 
  
5a214
05/12/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
FC Valvecke B
 
 
  
5a215
05/12/20
15:00
FC Sportief B
FC Heidester B
 
 
  
5a216
05/12/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
SK Diamant B
 
 
  

Speeldag 13

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a221
12/12/20
Volgt
FC De Weerdt B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a222
12/12/20
15:30
Halder United B
VK Heultje B
 
 
  
5a223
12/12/20
13:00
FC Valvecke B
RS Corsica B
 
 
  
5a224
12/12/20
Volgt
FC Heidester B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  
5a225
12/12/20
13:00
SK Diamant B
FC Sportief B
 
 
  
5a226
12/12/20
14:30
FC Heist Goor B
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  

Speeldag 14

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a231
19/12/20
15:30
FC Heist Goor B
FC De Weerdt B
 
 
  
5a232
19/12/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
Halder United B
 
 
  
5a233
19/12/20
12:00
VK Heultje B
FC Valvecke B
 
 
  
5a234
19/12/20
Volgt
RS Corsica B
FC Heidester B
Uitstel 
 
  
5a235
19/12/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
SK Diamant B
 
 
  
5a236
19/12/20
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
FC Sportief B
 
 
  

Speeldag 15

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a241
09/01/21
15:30
Halder United B
FC Heist Goor B
 
 
  
5a242
09/01/21
Volgt
FC Valvecke B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a243
09/01/21
13:45
FC Heidester B
VK Heultje B
 
 
  
5a244
09/01/21
13:00
SK Diamant B
RS Corsica B
 
 
  
5a245
09/01/21
Volgt
FC Sportief B
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a246
09/01/21
Volgt
FC De Weerdt B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 16

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a251
16/01/21
13:00
FC De Weerdt B
Halder United B
 
 
  
5a252
16/01/21
15:30
FC Heist Goor B
FC Valvecke B
 
 
  
5a253
16/01/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
FC Heidester B
 
 
  
5a254
16/01/21
12:00
VK Heultje B
SK Diamant B
 
 
  
5a255
16/01/21
15:30
RS Corsica B
FC Sportief B
 
 
  
5a256
16/01/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 17

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a261
23/01/21
13:00
FC Valvecke B
FC De Weerdt B
 
 
  
5a262
23/01/21
13:45
FC Heidester B
FC Heist Goor B
 
 
  
5a263
23/01/21
Volgt
SK Diamant B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a264
23/01/21
15:00
FC Sportief B
VK Heultje B
 
 
  
5a265
23/01/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
RS Corsica B
 
 
  
5a266
23/01/21
Volgt
Halder United B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 18

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a271
30/01/21
15:30
Halder United B
FC Valvecke B
 
 
  
5a272
30/01/21
13:00
FC De Weerdt B
FC Heidester B
 
 
  
5a273
30/01/21
15:30
FC Heist Goor B
SK Diamant B
 
 
  
5a274
30/01/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
FC Sportief B
 
 
  
5a275
30/01/21
Volgt
VK Heultje B
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a276
30/01/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
RS Corsica B
 
 
  

Speeldag 19

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a281
06/02/21
15:30
Halder United B
FC Heidester B
 
 
  
5a282
06/02/21
13:00
SK Diamant B
FC De Weerdt B
 
 
  
5a283
06/02/21
15:00
FC Sportief B
FC Heist Goor B
 
 
  
5a284
06/02/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a285
06/02/21
12:00
VK Heultje B
RS Corsica B
 
 
  
5a286
06/02/21
Volgt
FC Valvecke B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 20

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a291
10/04/21
13:30
FC Valvecke B
FC Heidester B
 
 
  
5a292
10/04/21
15:30
Halder United B
SK Diamant B
 
 
  
5a293
10/04/21
13:00
FC De Weerdt B
FC Sportief B
 
 
  
5a294
10/04/21
Volgt
FC Heist Goor B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a295
10/04/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
RS Corsica B
 
 
  
5a296
10/04/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 3
VK Heultje B
 
 
  

Speeldag 21

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a301
17/04/21
Volgt
SK Diamant B
FC Valvecke B
Uitstel 
 
  
5a302
17/04/21
15:00
FC Sportief B
Halder United B
 
 
  
5a303
17/04/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 1
FC De Weerdt B
 
 
  
5a304
17/04/21
15:30
RS Corsica B
FC Heist Goor B
 
 
  
5a305
17/04/21
Volgt
VK Heultje B
Vrij 5de Afdeling 2
 
 
  
5a306
17/04/21
Volgt
FC Heidester B
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  

Speeldag 22

Code
Datum
Uur
Thuisploeg
Uitploeg
Status
Leiding
Uitslag
5a311
24/04/21
13:45
FC Heidester B
SK Diamant B
 
 
  
5a312
24/04/21
13:30
FC Valvecke B
FC Sportief B
 
 
  
5a313
24/04/21
Volgt
Halder United B
Vrij 5de Afdeling 1
 
 
  
5a314
24/04/21
13:00
FC De Weerdt B
RS Corsica B
 
 
  
5a315
24/04/21
15:30
FC Heist Goor B
VK Heultje B
 
 
  
5a316
24/04/21
Volgt
Vrij 5de Afdeling 2
Vrij 5de Afdeling 3
 
 
  
Top